При підключенні 3G Інтернету з 01.12.14 до 31.01.15 Ви маєте можливість придбати сертифікований 3G модем по акційній вартості.

Акція проходить при підключенні у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком».

Вартість устаткування залежить від обраного тарифного плану:

Тарифні плани

3G Старт+

Вільний день+

Супер 3G планшет 30*

 Супер 3G планшет 50*

5 Гігов

3G Безліміт 139*
3G Безліміт*
   Вартість, грн

Модель USB модема

модему

модему

модему 
активації акції**  модему   активації акції**    модему

Huawei EС 122

Huawei EС 156 

Huawei EС 176

429,00 

279,00 249,00 0 1,00
0
1,00

  Ціни зазначені в гривнях з ПДВ.    

При підключенні по умовам акції та придбані модему Huawei EС 176 абонент додатково оплачує вартість карти R-UIM у розмірі 1 грн з ПДВ. 

*придбання модемів по акційній вартості в даних тарифних планах можливо тільки за умови підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 6, 18 або 24 календарних місяців та терміном на 18 або 24 місяці для юридичних осіб та ФОП.

Термін дії ДУ встановлюється з ініціативи абонента. При виборі абонентом  ДУ на 18 або 24 календарних місяців встановлюється строк гарантійного обслуговування акційного устаткування на той же період, у рамках якого діє ДУ. При виборі абонентом  ДУ на 6 календарних місяців встановлюється строк гарантійного обслуговування акційного устаткування на  період 12 місяців. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0.90 грн. із ПДВ за кожний календарний день до закінчення терміну дії договору.

** При підключенні абоненту нараховується бонус на рахунок в розмірі вартості участі в акції. Бонуси розподіляються на рівні частини кожний календарний місяць обслуговування на період 5 місяців, з першого місяця обслуговування.
Бонуси можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: оплата абонентської плати, плата за вхідний/вихідний трафік понад пакету.

Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.

 

Взяти участь в акції можуть фізичні і юридичні особи. На одну юридичну або фізичну особу можливо здійснити не більше 5 підключеннь.