В найромантичніше свято зими оператор «Інтертелеком» дарує абонентам приємні подарунки.

З 10.02.15 по 15.02.15 проходить акція «До дня Святого Валентина» - діють спеціальні вигідні умови для активації додаткових послуг.

Акція для абонентів інтернет-тарифних планів

Використовуйте переваги 3G інтернету від «Інтертелеком», де б ви не перебували в будь-який час. Працюйте, відпочивайте або подорожуйте по всій країні на найширшій зоні покриття 3G. Найшвидший 3G інтернет в Україні на швидкості до 14,7 Мбіт/с відкриває доступ до всіх зручних сервісів: серфінг, ігри, прослуховування аудіо і переглядати відео, пошта і соціальні мережі, онлайн-режимі без очікування завантаження.

Поспішайте скористатися святковою пропозицією від «Інтертелеком».

В рамках акції абоненти інтернет-тарифних планів можуть активувати наступні послуги:

Акційна послуга
Нараховуються пакети в рамках послуги Вартість активаціїпослуги

«Святковий 3G безліміт 100 днів»

(послуга діє 100 календарних днів)

100 днів 3G безліміту (пакетний трафік – 30 ГБ на швидкості передачі даних тарифного плану (до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с), понад пакету необмежено на швидкості до 128 Кбіт/с)

50 грн

«Святковий 3G безліміт 30 днів»

(послуга діє 30 календарних днів)

30 днів 3G безліміту (пакетний трафік – 10 ГБ на швидкості передачі даних тарифного плану (до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с), понад пакету необмежено на швидкості до 128 Кбіт/с) 25 грн

* за винятком тарифів «3G Старт» і «3G Старт +».

Сплата абонентської плати в тарифному плані, на який підключаються послуги, обов'язкова протягом всього строку дії послуги.


В акції «До дня Святого Валентина» можуть взяти участь фізичні та юридичні особи. Активувати всі акційні послуги можна в особистому кабінеті, по телефону 0945050750, в Центрах осблуживания абонентів або у дилерів оператора.

Нові абоненти можуть одночасно прийняти участь в акції «До дня Святого Валентина» та інших акціях при підключенні.

Активація акції можлива 1 раз на календарний місяць. З бонусного рахунку вартість активації акції не оплачується.