Розповсюджені питання

 • Що таке 3G інтернет
  3G - являє собою технологію бездротового зв'язку третього покоління, яка дозволяє використовувати швидкісний мобільний інтернет, відеодзвінки і високу якість голосового зв'язку.
 • Які переваги 3G інтернету
  Основною перевагою 3G мережі Інтертелеком є висока швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с. Завдяки такій швидкості дані пересилаються і завантажуються за секунди. Наприклад, МР3-мелодія в 2,5G мережі завантажиться за 6-9 хвилин, а в мережі 3G (EV-DO Rev.B +) МР3-мелодія завантажиться всього за 1-2 секунди!
 • Як підключити 3G інтернет
  Використовуйте 3G інтернет від «Інтертелеком» на пристроях будь-яких стандартів зв'язку за допомогою Wi-Fi роутера або USB-модема. Для смартфонів і планшетів з підтримкою технології CDMA EV-DO можна використовувати RUIM (SIM) карту. Якщо ви хочете об'єднати використання свого GSM номери і 3G інтернет від «Інтертелеком»,який працює по всій Україні, відмінним рішенням будуть двостандартні смартфони Lenovo
  Підключайте 3G інтернет прямо зараз в один клік.
 • Як користуватися 3G на всіх пристроях Підключити інтернет від "Інтертелеком" можливо на будь-якому пристрої: смартфоні, планшеті, Wi-Fi пристроях, а також ноутбуці та ПК.