Новий захоплюючий сервіс знайомств «SMS-Флірт» дозволяє поспілкуватися із випадковим співрозмовником та отримати масу яскравих емоцій. При цьому ваше справжнє ім'я та номер телефону залишаться в секреті.


Як замовити послугу

Послуга «SMS-Флірт» доступна на підписній основі абонентам усіх голосових тарифних планів. Після підписки абонент отримує можливість необмеженого спілкування в межах сервісу без додаткових витрат.

Вартість передплати - 0,5 грн/день.

Для початку використання послуги «SMS-Флірт» потрібно відправити SMS з текстом FLIRT на безкоштовний номер 1520 і підписатися на сервіс знайомств. 


Як почати працювати з «SMS-Флірт»?

У відповідь на підписку ви отримаєте повідомлення, де буде запропоновано ввести свою стать, вік та нік у простій формі, наприклад: М-23-Петро. Далі, ви щодня отримуватимете СМС зі списком співрозмовників, які вам підходять.

Пошук співрозмовників система здійснює на підставі введених реєстраційних даних (стать/вік).

Ви маєте змогу в будь-який час знайти співрозмовника вручну, просто відправивши команду FLIRT на короткий номер послуги - 1520.

Знайшовши з числа користувачів послуги співрозмовника, який вам підходить, ви продовжуєте спілкування з ним, відправляючи безкоштовні SMS на сервісний номер послуги.