Потрібен інтернет час від часу? Послуга «Вільний день +» дозволить використовувати мобільний 3G інтернет, сплачуючи лише за ті дні, коли ви знаходитесь в мережі. Додатковий обсяг пакетних мегабайт мобільного 3G інтернету - всього 1 грн в день.

Послуга дозволить легко та зручно подорожувати мережею інтернет, спілкуватися з друзями в соціальних мережах, завантажувати додатки, пісні, а також перевіряти пошту в будь-який час, в будь-якому місці, на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

Додаткова послуга «Вільний день +» доступна для активації в усіх тарифних планах обласної та районної нумерацій * з 06.11.13 до 28.02.15.

Додаткова послуга «Вільний день+»
Вартість активації 15 грн

Щоденна абонентська плата
(за умови споживання послуг протягом доби)

1 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ 200 МБ/день
Вартість 1 МБ понад пакет Згідно тарифікації базового тарифного плану

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.
*За винятком тарифного плану «Весняний».

Управління послугою

Підключити або відключити послугу «Вільний день+» можна у будь-який спосіб:

  • в Особистому кабінеті
  • SMS на номер 0941117530 з текстом YES для активації або NO для деактивації
  • у Центрах обслуговування абонентів
  • в дилерських точках продажу.


Як використовувати

Абоненти, які активували додаткову послугу «Вільний день +» можуть скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с.

Доступ до інтернету здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в яку зафіксована абонентська активність. Щоденна абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даній послузі вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок інтернет-сесії ініційований з 23.30, а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу - щоденна абонплата списується в повному обсязі.

У випадку, якщо на рахунку абонента залишок грошових коштів менше ніж розмір абонентської плати за активовану додаткову послугу, не надається можливість використовувати вхід./вихід. трафік в рамках пакетних МБ, до внесення необхідної суми для оплати абонентської плати на рахунку.

Для тарифних планів з включеним пакетним трафіком, при активованій послузі «Вільний день +», в першу чергу, використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану. Далі, використовуються пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, далі - бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках активованої додаткової послуги «Вільний день +», потім використовується понадпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

Невикористаний щоденний обсяг передплачених МБ в послузі «Вільний день +» не переходить на наступний день.