Роумінг карта «Навколо світу» працює з усіма доступними стандартами мобільного зв'язку.

Перед поїздкою до США, Канади або Японії переконайтеся, що ваш телефон підтримує стандарти зв'язку, що застосовуються в цих країнах (як правило, це GSM 1900, UMTS 850/1900 і UMTS 2100 відповідно). Для цього зверніться до інструкції вашого мобільного телефону.

Як дзвонити

1. Наберіть номер потрібного вам абонента в міжнародному форматі:
+ або 00/код країни/номер абонента і натисніть на клавішу Виклик (зелена трубка).
Приклад
для дзвінків в Україну введіть номер у такому форматі: +380945050750

2. На екрані телефону з'явиться напис «Wait for Call». Дочекайтеся вхідного дзвінка. Прийміть вхідний дзвінок, натисніть клавішу Виклик (зелена трубка) і дочекайтеся з'єднання з абонентом, що викликається.

3. Якщо модель телефону не підтримує автоматичне перетворення вихідного дзвінка у вхідний, то для здійснення дзвінка вам необхідно діяти наступним чином:
- Виберіть Меню> SIM Menu> Settings> Activate service і в поле Enter Service Code введіть код 1221 (Windows Mobile, Blackberry, Android, IPhone або 1211 (для старих моделей телефонів Samsung), натисніть ОК.
- Для відновлення стандартних налаштувань виберіть Menu> SIM Menu> Settings> Aсtivate Service і в поле Enter Service Code введіть 0000, натисніть ОК.

4. Якщо після введення зазначеного коду телефон, як і раніше, не підтримує автоматичне перетворення розмови, спробуйте зробити дзвінок в ручному режимі. Для цього виконайте набір номера абонента в наступному порядку:
*146*, код країни, номер абонента # і натисніть клавішу Виклику (зелена трубка), прийміть вхідний дзвінок, натиснувши на клавішу Виклик (зелена трубка), і дочекайтеся з'єднання з абонентом, що викликається.

У випадку, якщо жодна з вищевказаних операцій не допомогла вам скористатися послугою, зверніться в Службу технічної підтримки за номером 0038094 50-50-750 (дзвінки тарифікуються згідно з тарифами операторів зв'язку).

Як використовувати послугу передачі даних GPRS

Для користування послугою передачі даних у роумінгу потрібно виконати наступні дії:

1. Активуйте послугу «Передачі даних / GPRS».
- Для активації послуги наберіть на телефоні код 903 (якщо телефон не підтримує прямий набір, то *146*903*) і натисніть клавішу «Call». Сервіс активований.
- Для відключення послуги наберіть код 903 (або *146*903*) і натисніть клавішу «Call». Сервіс деактивовано.

2. Виконайте налаштування вашого телефону:
APN: travel.lv
Ім'я користувача: залиште порожнім
Пароль: залиште порожнім
3. Якщо ви підключаєте ПК (персональний комп'ютер) до інтернету, використовуючи телефон з роумінг-картою, як модем, і при цьому використовуєте поштові програми (Outlook, WML, Bat тощо), то для відправки електронної пошти у налаштуваннях поштової програми потрібно вказати наступний SMTP сервер: mail.travelgprs.com.
Використовуючи телефон з роумінг-картою, як модем в якості номери дозвону вказувати - *99#

Важливо! Перед підключенням послуги переконайтеся, що ваш телефон підтримує послугу передачі даних.
На вашому особовому рахунку повинно бути достатньо коштів для передачі мінімум 1 МБ даних за допомогою GPRS.
Детальні інструкції по налаштуванню вашого мобільного телефону знаходяться в інструкції до вашого телефону.

Як перевірити баланс

Перевірити стан балансу вашого рахунку можна будь-яким із способів:

  • наберіть на GSM телефоні з роумінг карткою*146*098*1100#
  • в Особистому кабінеті. Щоб увійти введіть логін (ваш номер у форматі 94ххххххх для входу та пароль, який ви вказали при реєстрації в Особистий кабінет.
  • у найближчому Центрі обслуговування абонентів

Як поповнити баланс

Так як роумінг карта активується на вашому абонентському номері «Інтертелеком» для оплати послуг зв'язку в роумінгу використовуються кошти з вашого особового рахунку.


Для поповнення балансу особового рахунку в Україні доступні всі способи поповнення рахунку.

Для поповнення рахунку за кордоном доступні будь-які способи оплати з використанням банківської карти або електронних систем оплати Интертнете.Технічна підтримка

При виникненні питань по роботі роумінг карти «Навколо світу» звертайтеся службу технічної підтримки за телефоном:


0038094 50-50-750 - дзвінки тарифікуються згідно з тарифами оператора зв'язку.