Підключайтеся до світу доступного спілкування з послугою «Весь світ з Інтертелеком»: телефонуйте на фіксовані (стаціонарні) номери 30 країн світу абсолютно безкоштовно протягом перших 10 хвилин на місяць.

Телефонуйте родичам, друзям або діловим партнерам в країни Європи та Північної Америки на навигідніших умовах з послугою «Весь світ з «Інтертелеком».

Вартість

Підключення - 0 грн.

Абонентська плата - 5 грн/місяць.

Тарифи на дзвінки

Країна
Дзвінки перші 10 хвилин, грн/хв.
Дзвінки з 11-ї хвилини, грн/хв
Австрiя, Бельгiя, Болгарiя, Грецiя, Данiя, Естонiя, Канада, Китай, Литва, Мальта, Нiдерланди, Польща, Португалiя, Румунiя, США, Угорщина, Францiя, Швейцарiя, Швецiя 0 1,19
Андорра, Великобританiя, Ізраїль, Ірландiя, Іспанiя, Кiпр, Нiмеччина, Норвегiя, Словаччина, Словенiя, Туреччина, Фiнляндiя, Хорватiя, Чехiя 0 2,99
Ватикан, Італiя, Канарські Острови (Іспанія), Корсiка, Люксембург 0 3,99

Тарифи наведені в грн з ПДВ.

Як активувати

Активуйте послугу «Весь світ з Інтертелеком» будь-яким з доступних способів:


Послуга доступна для всіх тарифних планів з прямою нумерацією. Замовлена послуга діятиме на постійній основі.

Детальний опис

Пакетні хвилини діють до кінця місяця, в якому вони були нараховані. Після закінчення даного періоду нараховані хвилини анулюються.
У місяці, в якому активується послуга, абонплата і пакет хвилин нараховуються в розмірі, пропорційному оплаті за кожен день, який залишився до кінця місяця, якщо інше не передбачено Договором. Наприклад, якщо ви підключаєте послугу 16.04.16, то з рахунку зніметься 2,5 грн та буде нараховано 5 хвилин.