Мобільний 3G інтернет для абонентів - це найкращий спосіб використовувати всі переваги пристроїв. Для максимально швидкого доступу в інтернет для отримання термінової інформації, отримання новин та спілкування з близькими та родичами, не пропускаючи жодного повідомлення, і приємне проведення часу - пошук статей, читання книг, перегляд фільмів, прослуховування музики або звичний серфінг по просторах інтернету.

Додаткова послуга «Вільний доступ» - найкраще рішення для використання мобільного 3G інтернету на своєму смартфоні або комунікаторі. Тарифна пропозиція максимально вигідна для мобільного використання в поїздках, відрядженнях або подорожах.

Абонентська плата списується, тільки за ті дні, коли абонент знаходиться в мережі - ніяких обов'язкових щомісячних абонентських плат та обов'язкових платежів - оплачуються тільки ті дні, коли абонент знаходиться в мережі.

Мобільне використання для абонентів оператора - можливість отримати доступ до мережі інтернет більше, ніж в 5000 населених пунктах у всіх регіонах України. Оператор надає послуги на самій широкій зоні покриття 3G в Україні.


Відеоролик тарифної пропозиції «Вільний доступ»

 

Активація послуги «Вільний доступ» можлива до 31.08.12

Додаткова послуга

Вільний доступ

Вартість активації, грн
50
Бонуси на рахунок при підключенні,* грн
50

Щоденна абонплата, грн
(за умови споживання послуг протягом  доби)

5
Пакетні МБ, щоденно 
1000
Вартість 1 МБ понад пакету
Згідно тарифікації базового тарифного плану

 

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ та збору в ПФ.

*При підключенні послуги «Вільний доступ» оператор «Інтертелеком» надає абонентам 50 гривень на бонусний рахунок. Нарахований грошовий бонус тарифікується виключно на оплату вхідного/вихідного трафіку.

 

Активація послуги

Додаткова послуга «Вільний доступ» доступна для активації у всіх тарифних планах обласної, районної та мобільної нумерацій (за винятком тарифного плану «Весняний») фізичним та юридичним особам.

Послугу «Вільний доступ» можна активувати за допомогою АССА, або відправивши SMS на номер 0941117501 з текстом «YES», або в Центрах обслуговування абонентів, відділі по роботі з корпоративними клієнтами оператора «Інтертелеком» і в дилерських точках продажу.

Активація послуги можлива один раз протягом календарного місяця.

Одночасна активація послуг «Вільний доступ» і «Безлімітний доступ» на одному телефонному номері не надається.

 

Використання послуги

Абонентам, які активували послугу «Вільний доступ» надається можливість скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с.

Після активації для користування послугою «Вільний доступ» необхідно використовувати наступну комбінацію логін «IT», пароль «IT».

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в яку зафіксована абонентська активність. Щоденна абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даній послузі вважається час з 00.00 до 23.59. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу щоденна абонплата списується в повному обсязі.

Якщо на рахунку абонента залишок грошових коштів менше, ніж розмір абонентської плати за активовану послугу «Вільний доступ» можливість використовувати вхід./вихід. трафік інтернет в рамках пакетних МБ не надається до внесення необхідної суми на рахунок абонента для сплати абонентської плати.

У разі наявності в тарифному плані абонента пакетних МБ за умови замовлення додаткової послуги «Вільний доступ» в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, далі - бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках активованої додаткової послуги «Вільний доступ», потім використовується понадпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

Тарифікація сесії Інтернет здійснюється з округленням до цілої копійки.