Оператор «Інтертелеком» на честь Міжнародного жіночого дня дарує всім абонентам чудову можливість привітати жінок зі святом 8 березня. З 7 по 8 березня проводиться акція  «Весняні подарунки» до Міжнародного жіночого дня.

Подарунки при підключенні

Абонентська плата в подарунок

Підключайте нові голосові тарифні пропозиції та отримайте місяць обслуговування в подарунок. При підключенні  07.03.13 за 08.03.13 на тарифні плани  «Зручний міський+», «500 хвилин», «Всі мережі», «3G смартфон», «Non stop» абонентська плата на другий місяць обслуговування (квітень 2013р)  становить 0 грн. Абонентська плата в перший місяць обслуговування (березень 2013) - за умовами обраного тарифного плану.

За умовами акції можна зробити не більше одного підключення на одну фізичну особу.

Подарунки для спілкування

«100 SMS в подарунок»

Проявіть свою увагу і відправляйте поздоровлення з найкращими побажаннями улюбленим жінкам за допомогою SMS. З 7 по 8 березня оператор «Інтертелеком» надає можливість активувати 100 бонусних SMS в подарунок і використовувати їх на мережі CDMA, GSM, UMTS операторів України за 0 грн з ПДВ.

Для активації  «100 SMS в подарунок» необхідно відправити SMS з текстом «0» на номер 0941117672. Також послугу можна активувати в автоматичній системі самообслуговування АССА або в Центрах обслуговування абонентів і дилерів оператора «Інтертелеком».

Активація послуги можлива одноразово для одного абонентського номера.

Детальніше

Термін можливості активації «100 SMS в подарунок»  винятково  з 7.03.12 за 8.03.12 до 23:59:59 годин.

Термін використання бонусних SMS - 30 днів з моменту активації. Після закінчення цього періоду нараховані бонусні SMS анулюються. При замовленні абонентом додаткових послуг «Зміна власника», «Зміна тарифного плану» бонусні SMS анулюються.

Взяти участь в акції можуть абоненти, які підключені на обласну, районну та мобільну нумерації.

Подарунки для використання мобільного інтернету 3G

«Вільний день» за 0 грн на весь березень

Вигідну весняна пропозиція для початку використання мобільного 3g-інтернету на смартфоні.

Активуйте  послугу  «Вільний день» за 0 гривень  та отримуйте по 300 МБ трафіку щодня без абонентської плати для використання на самій широкій зоні покриття 3G в Україні. Залишайтеся завжди онлайн, спілкуйтеся з друзями в соціальних мережах і не пропускайте важливих подій у світі. 

Детальніше

Акція доступна для абонентів всіх комерційних голосових тарифних планів, що обслуговуються на прямій обласній та районній нумерації у яких додаткова послуга «Вільний день» не активована протягом поточного місяця.

Вартість активації додаткової послуги «Вільний день в подарунок» і плата за її використання до 31.03.2013 - 0 гривень. Трафік понад пакету оплачується за тарифами базового тарифного плану.

Для замовлення послуги «Вільний день в подарунок» достатньо відправити SMS на номер 0941117530  з текстом «0» або активувати послугу за допомогою АССАу Центрі обслуговування абонентів або дилерів оператора «Інтертелеком».

Активація послуги можлива одноразово для одного абонентського номера. 

З 01.04.2013 надання послуги «Вільний день в подарунок» буде проводиться за умовами послуги «Вільний день».

Абоненти також можуть одноразово активувати на одному абонентському номері інші Весняні акційні послуги: «100 SMS в подарунок».

«Вільна Ніч зі знижкою» 50 %

30 000 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с у нічний час доби (від 0.00 до 8.00) зі знижкою 50%. Зручна послуга для абонентів, які можуть використовувати можливості мобільного доступу в інтернет нічний час доби для завантаження файлів і важкого контенту.

Вартість активації акційної послуги «Вільна Ніч зі знижкою» становить 22,50 грн. з НДС.Объем передплачених вхід./результат. МБ - 30 000 МБ

Активувати додаткову послуг можна, відправивши SMS на номери 0941117545, з текстом «50», а також в системі самообслуговування (АССА), Центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажів. Активувати послугу можна одноразово для одного абонентського номера виключно фізичним особам.

Активація послуги можлива одноразово для одного абонентського номера. 

Детальніше

Активація додаткової послуги доступна для абонентів, які обслуговуються на комерційних тарифних планах за винятком тарифних планів: «Вільный доступ (ІТ)», «Вільный доступ+ (ІТ)», «Супер Необмежений (ІТ)», «Супер Необмежений+ (ІТ)»,  «3G Турбо (ІТ)», «3G Турбо старт (ІТ)», «3G Турбо Вільний доступ (ІТ)», «3G Адреналін» з активованими додатковими послугами «Адреналін Необмежений», «Адреналін Небмежений +», «Адреналін Необмежена Ніч», «Доступний безліміт», «ReVolution Необмежений», тарифних планів з активованою  послугою «3G Турбо Прискорюйся.»

Для виходу в мережу інтернет використовується логін і пароль з базових умов використання послуги інтернет доступу в тарифному плані. 
У разі якщо у тарифному плані абонента передбачено пакетні МБ за умови замовлення даних додаткових послуг  пакетні МБ тарифного плану використовуються з 08.00 до 23:59:59.

Термін дії додаткової послуги «Вільна Ніч зі знижкою» 30 календарних днів з моменту активації послуги.  

Музичні подарунки

«Хіти для улюблених жінок» за 1 грн

Даруйте жінкам музичні хіти.  На честь 8 березня оператор «Інтертелеком» підготував святковий каталог мелодій, в якому абоненти можуть замовити собі мелодії, а також подарувати мелодію на 8 березня всім улюбленим жінкам, абонентам «Інтертелеком». З 7 по 8 березня вартість замовлення мелодій з каталогу «Хіти для улюблених жінок» - 1 грн з ПДВ без ПФ на 30 календарних днів. Автоподовження обраної мелодії на 30 календарних днів - 5 грн з ПДВ без ПФ.

Прослухати і замовити мелодії можливо за номером *448 або в системі самообслуговування абонентів (АССА).

Для замовлення мелодії потрібна активація послуги «Мобільний хіт».