«Мій перший хіт у подарунок»

Улюблені хіти та музичні композиції замість гудків очікування доступні за спеціальним акційним умовам. Створюйте яскравий і неповторний стиль, даруєте відмінний весняний настрій колегам і партнерам, друзям і родичам активувавши додаткову послугу «Мобільний хіт».

З 16.03.2012 по 31.03.2012 включно для абонентів надається можливість замовити першу мелодію* в рамках послуги «Мій перший хіт у подарунок» за 0,00 грн. з ПДВ.

Акція доступна для нових та існуючих абонентів всіх комерційних голосових тарифних планів, що обслуговуються на прямій обласній, районній та мобільній нумерації, для фізичних та юридичних осіб, у яких послуга «Мобільний Хіт» не активована в поточному місяці.

Термін дії послуги «Мій перший хіт в подарунок» 30 днів з моменту замовлення мелодії. Після закінчення терміну відбувається автоподовження обраної мелодії. Вартість кожного автоподовження першої мелодії до 31.05.2012 - 0 грн з ПДВ. З 1.06.2012 - за базовими тарифами послуги «Мобільний Хіт».

Вартість активації послуги «Мобільний хіт» на стандартних умовах.

Замовлення мелодії здійснюється за допомогою АССА.

*«Першою мелодією» вважається мелодія, замовлена ​​абонентом першою за рахунком після підключення послуги «Мобільний Хіт» в каталозі мелодій. У разі відмови від використання цієї мелодії «Перша мелодія» вважається відсутньою.

Абоненти також можуть одноразово активувати на одному абонентському номері інші Весняні акційні послуги: «3G Доступ 500. Весняні подарунки», «Безлімітний доступ. Весняні подарунки», «Вільний інтернет. Весняні подарунки», «Sip номер. Весняні подарунки», «100 хвилин на мобільні мережі. Весняні подарунки», «Пакетні SMS 50. Весняні подарунки» і «Пакетні SMS. 100 Весняні подарунки».