Додаткова послуга «Смартфон» - чудова пропозиція для абонентів, які хочуть кожен день використовувати всі можливості смартфона та мобільного 3G інтернета по максимуму. Додаткові 500 МБ трафіку інтернету в смартфоні або комунікаторі для спілкування в соціальних мережах, обміну фотографіями, прослуховування музики та перегляду відео.

Додаткова послуга «Смартфон» доступна для активації у всіх тарифних планах обласної та районної нумерацій * з 11.07.2012.

 

Послуга

Смартфон

Вартість активації, грн 15
Щомісячна абонентська плата, грн 35
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щодня 500
Вартість 1 МБ понад пакету Згідно тарифікації базового тарифного плану

 

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.
* За винятком тарифного плану «Весняний».

 

Управління послугою

Підключити або відключити послугу «Смартфон» можна за допомогою будь-якого із способів:

  • в системі самообслуговування АССА
  • SMS на номер 0941117550 з текстом YES для активації або NO для деактивації
  • в Центрах обслуговування абонентів
  • в дилерських точках продажу.


Активація послуги можлива одноразово протягом календарного місяця.

Послуга доступна для фізичних та юридичних осіб.

Одночасна активація послуг «Смартфон», «Вільний день», «Вільний доступ» і «Безлімітний доступ» на одному телефонному номері не надається.
 

Використання послуги

Абонентам, які активували додаткову послугу «Смартфон» надається можливість скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с.

Логін «IT», пароль «IT».

У випадку, якщо на рахунку абонента залишок грошових коштів менше ніж розмір абонентської плати за активовану додаткову послугу, не надається можливість використовувати вхід./вихід. трафік в рамках пакетних МБ до внесення необхідної суми для оплати абонентської плати на рахунок.

Для тарифних планів з включеним пакетним трафіком при активованій послузі «Смартфон» в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, далі - бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках активованої додаткової послуги «Смартфон», потім використовується понадпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

Невикористаний щоденний обсяг передплачених МБ в послузі «Смартфон» не переходить на наступний день.