Оператор «Інтертелеком» підготував мобільні подарунки до міжнародного жіночого дня.

В період з 7 по 8 березня 2012 року в рамках акції «Мобільні подарунки» діють спеціальні святкові умови для активації зручних і корисних послуг «3G Доступ 500 в подарунок», «Мелодія у подарунок +» і «Безкоштовний хіт».

Акція «Мобільні подарунки» доступна для абонентів обласної, районної та мобільної нумерацій всіх комерційних тарифних планів.

Період активації додаткових послуг в рамках акції «Мобільні подарунки» з 7.03.12 по 8.03.12 до 23:59:59 годин.

На одному особовому рахунку можлива одноразова активація послуг «3G Доступ 500 в подарунок», «Мелодія у подарунок +» та «Безкоштовний хіт».

 

«3G Доступ 500 в подарунок»

За умовами акції «Мобільні подарунки» абонентам надається можливість безкоштовно активувати додаткову послугу «3G Доступ 500 в подарунок» - 500 МБ інтернет трафіку на комунікаторі або смартфоні для відправки поздоровлень і просто онлайн спілкування.

Вартість активації додаткової послуги «3G Доступ 500 в подарунок» і плата за її використання - 0 гривень. Термін використання послуги становить 30 днів з моменту активації акції.

Для замовлення послуги «3G Доступ 500 в подарунок» достатньо відправити SMS на номер 0941117605 з текстом «0» або активувати послугу за допомогою АССА, в центрі обслуговування абонентів або дилерів оператора «Інтертелеком».

 

«Мелодія у подарунок +»

З 7 по 8 березня абоненти оператора «Інтертелеком» можуть подарувати іншому абоненту оператора на честь весняного свята мелодію замість гудків очікування. Вибирайте музичну композицію з каталогу мелодій і порадуйте улюблених жінок приємним святковим сюрпризом.

Для подарунка мелодії абоненту необхідно в АССА в розділі «Мобільний хіт» вибрати мелодію, натиснувши біля неї іконку, і вказати номер телефону абонента, якому призначена подарункова мелодія і який є абонентом оператора «Інтертелеком».

Вартість замовлення послуги «Мелодія у подарунок +» і плата за її використання за умовами акції «Мобільні подарунки» становить 0 гривень.

Замовлення та отримання мелодії в подарунок відбуваються за базовими умов додаткової послуги «Мелодія у подарунок» за допомогою автоматичної системи самообслуговування. Детальніше

 

«Безкоштовний хіт»

У міжнародний жіночий день можливо не тільки вітати інших абонентів, а й вибрати подарунок для себе. В рамках акції «Мобільні подарунки» для абонентів доступна акційна послуга «Безкоштовний хіт».

«Безкоштовний хіт» дозволяє замовити одну мелодію в рамках послуги «Мобільний хіт» за 0 грн. з ПДВ в період з 7.03.12 по 8.03.12 до 23:59:59 години.

Замовлення мелодії здійснюється з каталогу мелодій за допомогою АССА, в якому підготовлена ​​спеціальна категорія «Хіти до 8 березня», де обрані найбільш яскраві мелодії для жінок в міжнародний жіночий день.

Термін дії послуги «Безкоштовний хіт» 30 днів з моменту замовлення мелодії. Після закінчення терміну відбувається автоподовження обраної мелодії на стандартних умовах послуги «Мобільний хіт».

Для активації «Безкоштовного хіта» необхідна наявність замовленої послуги «Мобільний хіт». Активація послуги «Мобільний хіт» для абонентів, у яких вона не замовлена, здійснюється за стандартними умовами за 1 гривню з ПДВ.
 

Акція «Мобільні подарунки» доступна для фізичних та юридичних осіб, з одноразовою активацією для одного абонентського номера.

Термін використання послуг «3G Доступ 500 в подарунок», «Мелодія у подарунок +» і «Безкоштовний хіт» в рамках маркетингової акції «Мобільні подарунки» протягом 30 днів з моменту активації акції.