Послуга «Вільний день» - це легкий і зручний інтернет серфінг для читання новин, пошуку статей, прослуховування улюбленої музики і спілкування з друзями. Додатковий обсяг пакетних мегабайт мобільного 3G інтернету всього за 1 грн в день. Оплачуються тільки ті дні, коли абонент знаходиться в мережі інтернет.

Додаткова послуга «Вільний день» доступна для активації у всіх тарифних планах обласної та районної нумерацій * з 11.07.2012.

Послуга

Вільний день

Вартість активації, грн 15
Щоденна абонплата, грн
(за умови споживання послуг протягом  доби)
1
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щодня 300
Вартість 1 МБ понад пакету Згідно тарифікації базового тарифного плану

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.
* За винятком тарифного плану «Весняний».

 

Управління послугою

Підключити або відключити послугу «Вільний день» можна за допомогою будь-якого із способів:

  • в системі самообслуговування АССА
  • SMS на номер 0941117530 з текстом YES для активації або NO для деактивації
  • в Центрах обслуговування абонентів
  • в дилерських точках продажу.


Активація послуги можлива одноразово протягом календарного місяця.

Послуга доступна для фізичних та юридичних осіб.

Одночасна активація послуг «Смартфон», «Вільний день», «Вільний доступ» і «Безлімітний доступ» на одному телефонному номері не надається.
 

Використання послуги

Абонентам, які активували додаткову послугу «Вільний день» надається можливість скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с.

Логін «IT», пароль «IT».

Доступ в інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в які зафіксована абонентська активність. Щоденна абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даній послузі вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії інтернет ініційовано з 23.30, а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу - щоденна абонплата списується в повному обсязі.

У випадку, якщо на рахунку абонента залишок грошових коштів менше ніж розмір абонентської плати за активовану додаткову послугу, не надається можливість використовувати вхід./вихід. трафік в рамках пакетних МБ до внесення необхідної суми для оплати абонентської плати на рахунок.

Для тарифних планів з включеним пакетним трафіком при активованій послузі «Вільний день» в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, далі - бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках активованої додаткової послуги «Вільний день», потім використовується понадпакетний трафік за тарифами базового тарифу.

Невикористаний щоденний обсяг передплачених МБ в послузі «Вільний день» не переходить на наступний день.