Для абонентів Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Львівської та Вінницької областей до днів комерційного запуску мережі в цих регіонах оператор «Інтертелеком» представляє додаткову послугу «Вільне місто».

«Вільне місто» - це повне безлімітне спілкування з місцевими міськими номерами свого регіону протягом 30 днів з моменту активації послуги.

Послуга «Вільне місто» доступна для активації з 19.04.2012 по 30.04.2012 для нових абонентів оператора «Інтертелеком» в Запорізькій, Донецькій, Дніпропетровській, Луганській, Львівській та Харківській областях, які підключають вигідні голосові послуги на обласну і районну нумерацію даних регіонів.

Для нових абонентів, які підключаються на обласну і районну нумерацію оператора «Інтертелеком» у Вінницькій області послугу «Вільне місто» можна активувати з 27.04.2012 по 30.04.2012.

 

Вартість активації послуги «Вільне місто» - 0 грн.

Додаткову послугу можна активувати при підключенні до тарифних планів «Вільні розмови», «Все разом 30», «Все разом 60», «Мобільний офіс+», «Оптимальний+», «Свобода слова+», «Зручний міський», «Місто на зв'язку 10».

 

Після закінчення терміну дії додаткової послуги «Вільне місто» тарифікація дзвінків на місцеві міські номери здійснюватиметься за базовими умовами тарифних планів.

При зміні тарифного плану або зміні власника номера дія додаткової послуги «Вільне місто» припиняється.