З 01.06.12 по 30.06.12 оператор «Інтертелеком» проводить акцію «Смартфон від 499 грн та безлімітний Інтернет безкоштовно». Це унікальна можливість придбати сучасний зручний і компактний смартфон Huawei С8150 за зниженою вартістю і спілкуватися з друзями, колегами та знайомими в популярних соціальних мережах безкоштовно без обмеження по трафіку!

 

Умови акції «Смартфон від 499 грн та безлімітний Інтернет безкоштовно» дійсні у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком» при підключенні на мобільну, обласну і районну нумерації.

 

Акційна вартість Huawei С8150 при підключенні до тарифних планів:

 

 Тарифний план   Вартість активації акції, грн   Вартість Huawei С8150, грн Бонуси на рахунок при підключенні,** грн

«Все включено»*

100 499
100

«Мобільний офіс+»*

100 699
100
«Все разом 60»* 100 799
100
«Оптимальний+», «Вільні розмови», «Все разом 30»* 0 1199
0
«Свобода слова +»* 0 1299
0
«Місто на зв'язку 10», «Просте рішення», «Яскравий день» 0 1349
0

 

 Ціни вказані в грн, з урахуванням ПДВ.

 

Безлімітний інтернет

При підключенні до тарифних планів мобільної, обласної та районної нумерацій та придбанні смартфону Huawei С8150 за акційними умовами абонентам автоматично активується додаткова послуга «Безлімітний інтернет».

Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткова послуга «Безлімітний інтернет» дозволяє скористатися послугою передачі даних на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією Rev. A без обмеження обсягу використовуваного трафіку. Для виходу в мережу інтернет використовується логін і пароль по базовим умовами послуги інтернет доступу в тарифному плані.

Безлімітний інтернет для смартфону в рамках послуги «Безлімітний Інтернет» доступний для використання до 31.08.12.

З 1.09.2012 року тарифікація передачі даних буде проводитися за базовими умовами тарифних планів.

Взяти участь в акції можуть фізичні та юридичні особи. Підключення можливе в Центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажу оператора «Інтертелеком» не більше 2 підключень за умовами акції для кожного учасника акції.

 


*Придбання обладнання за акційною вартістю в даних тарифних планах можливо тільки за умови підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 12, 18 або 24 календарних місяців.

Термін дії ДУ встановлюється з ініціативи абонента. При виборі абонентом будь-якого з ДУ встановлюється термін гарантійного обслуговування акційного обладнання на той же період, в рамках якого діє ДУ. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0,90 грн. з ПДВ за кожен календарний день до закінчення терміну дії договору.

**Бонусні кошти можуть бути використані на наступні послуги зв'язку: оплата абонентської плати, абонентська плата за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, вихідні дзвінки понад пакет на міжміський, мобільний зв'язок Україні, дзвінки на 8900, 8800, дзвінки на Україну, дзвінки на місцеві міські номери, дзвінки по області, дзвінки в мережі Інтертелеком, дзвінки на номери з кодом 094, дзвінки на міжнародний напрямок, на супутникові системи зв'язку, відправка SMS по всіх напрямах, плата за вхідний/вихідний трафік, фото на email, передача факсу , прийом факсу.

Алгоритм витрачання платежу з бонусного рахунку: в разі наявності голосових або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація вихідних дзвінків проводиться в такому порядку - першими використовуються передплачені пакетні хвилини з телефонного номеру, далі голосові бонуси з телефонного номеру, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номеру і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку.

Бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.