Оператор «Інтертелеком» дарує унікальну весняну пропозицію для всіх абонентів.

На честь 11-річчя оператора в період з 15 по 16 березня при підключенні вигідних послуг оператора «Інтертелеком» комунікатор Huawei Ideos C8150 з безлімітним інтернетом доступний за особливою ціною.

Huawei Ideos C8150 - це компактний зручний комунікатор під управлінням ОС Android 2.2 Froyo для максимально зручного спілкування - прямий міський номер і звичні інтернет сервіси в одному пристрої.

З 15 по 16 березня 2012 року включно за умовами участі в акції «Комунікатор за 299 гривень» надається можливість активувати послугу «Безлімітний інтернет» і користуватися мобільним 3G інтернетом на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт/с без обмежень.
 

Умови акції

Акція «Комунікатор за 299 гривень» діє у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком» виключно при підключенні на обласну нумерацію на тарифні плани «Вільні розмови», «Все разом 60», «Мобільний офіс+», «Все включено».

Спеціальна вартість комунікатора Huawei Ideos C8150 в період акції:

Тарифний план

Вартість*, грн
«Вільні розмови»  

799,00

«Все разом 60»

599,00

«Мобільний офіс+»

399,00

«Все включено»

299,00

 

*Придбання телефонів за акційною вартістю в даних тарифних планах можливо тільки за умови підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 12, 18 або 24 календарних місяців.

Термін дії ДУ встановлюється з ініціативи абонента. При виборі абонентом будь-якого з ДУ встановлюється термін гарантійного обслуговування акційного обладнання на той же період, в рамках якого діє ДУ. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0,90 грн. з ПДВ за кожен календарний день до закінчення терміну дії договору.

При підключенні до тарифних планів «Вільні розмови», «Все разом 60», «Мобільний офіс+», «Все включено» за умовами акції «Комунікатор за 299 гривень» надається можливість активувати додаткову послугу «Безлімітний інтернет».

Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткова послуга «Безлімітний інтернет» дозволяє скористатися послугою передачі даних на швидкості до 3,1 Мбіт/с за технологією ReV. A без обмеження обсягу використовуваного трафіку. Для виходу в мережу Інтернет використовується логін і пароль по базовим умовами використання послуги інтернет доступу в тарифному плані.

Безлімітний інтернет доступ в рамках послуги «Безлімітний інтернет» доступний для використання до 31.03.12.

З 1.04.2012 тарифікація передачі даних буде проводитися за базовими умовами тарифних планів.

Взяти участь в акції можуть фізичні та юридичні особи. Підключення можливе в Центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажу оператора «Інтертелеком» не більше 2 підключень за умовами акції для кожного учасника акції.