Надайте своїм смартфонам свободу.

Безлімітний 3G інтернет на смартфоні дозволяє використовувати свій пристрій максимально комфортно, не турбуватись про платний трафік або вихід за пакетні обмеження.

Послуга «3G безліміт для смартфонів»

Вартість активації
0 грн
Абонентська плата до 30.09.13 0 грн
Абонентська плата з 01.10.13
30 грн/місяць
Обсяг трафіку на швидкості до 3.1 Мбіт/с
1000 МБ/місяць
Після вичерпання пакетних МБ на швидкості 128 Кбіт/с
необмежено

Тарифи вказані в гривнях з урахуванням ПДВ.

Як підключити

Підключити послугу «3G безліміт для смартфонів» можна за допомогою будь-якого із способів:

Активація послуги можлива одноразово протягом календарного місяця.

Послуга доступна для фізичних і юридичних осіб у всіх тарифних планах, підключених на пряму обласну і районну нумерації, крім тарифного плану «Весняний».

Одночасна активація послуг «3G безліміт для смартфонів» і «Вільний день» на одному номері не надається.

Використання послуги

Абонентам, які активували додаткову послугу «3G безліміт для смартфонів» надається можливість скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с у рамках пакетних МБ. Після закінчення пакетних МБ послуга надається на швидкості 128 Кбіт/с до кінця місяця.

Авторизація у послузі: логін «IT», пароль «IT».

Для тарифних планів з включеним пакетним трафіком при активованій послуги «3G безліміт для смартфонів» в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, далі - бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках активованої додаткової послуги «3G безліміт для смартфонів». У разі, якщо на рахунку абонента є залишок грошових коштів менший ніж розмір абонентської плати за активовану додаткову послугу не надається можливість використовувати вхід./вихід. трафік в рамках пакетних МБ до внесення необхідної суми для оплати абонентської плати на рахунок.