У найромантичніше свято зими оператор «Інтертелеком» дарує абонентам приємні подарунки.

Тільки 14 лютого 2013 року проходить акція «Валентинки від Інтертелеком» для нових та існуючих абонентів обласної районної, мобільної і віртуальної нумерацій. Акція доступна виключно для абонентів фізичних осіб.

В рамках акції абоненти можуть активувати послуги:

 

«1000 МБ в подарунок»

1000 бонусних МБ для використання мобільного 3G інтернету на швидкості до 3,1 Мбіт/с - спілкуйтеся в соціальних мережах, обмінюйтесь валентинками, слухайте музику онлайн і дивіться відео.

Вартість активації послуги «1000 МБ в подарунок»  - 0 грн з ПДВ. Послугу можна активувати в АССА, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора «Інтертелеком».

Термін використання бонусних МБ 30 календарних днів з моменту активації.

 

Послуга «Вільна ніч зі знижкою»

30 000 МБ за найвигіднішими тарифами з 00.00 до 08.00 ранку на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт/с по технології EVDO Rev.A.

Вартість активації послуги - 22,50 грн з ПДВ. Замовити послугу можна в АССА або шляхом відправки SMS на номер 0941117545 з текстом «50», а також в ЦОА або у дилерів оператора. Активація можлива лише один день - 14 лютого. 

Детальніше про послугу slider.png

Тарифікація в рамках дії додаткової послуги «Вільна ніч зі знижкою» відбувається виключно з 00.00 до 08.00.

У випадку, якщо у тарифному плані передбачені пакетні МБ за умови замовлення додаткової послуги, пакетні МБ використовуються з 08.00 до 23:59:59.

Активувати послугу «Вільна ніч зі знижкою» можна одноразово для одного абонентського номера. 

Активація додаткової послуги можлива для всіх комерційних тарифних планах за винятком тарифних планів «Вільный доступ», «Супер Необмежений», «Супер Необмежений +», «Супер Необмежений ІТ», «Супер Необмежений ІТ +», «3G Турбо», «3G Турбо Вільний доступ», «3G Турбо IT», «3G Турбо IT Вільний доступ», «3G Адреналін» з активованими додатковими послугами «Адреналін Необмежений», «Адреналін Небмежений +», «Адреналін Необмежена Ніч», «Доступний безліміт», «ReVolution Необмежений», тарифних планів з активованими послугами «3G Турбо Прискорюйся», «3G Турбо кнопка».

Термін дії додаткової послуги «Вільна ніч зі знижкою» 30 календарних днів з моменту активації. 

Одночасна активація послуг «Вільна Ніч зі знижкою» і «1000 МБ в подарунок» неможлива. 

 

«Хіти для закоханих»

Встановіть романтичну мелодію замість гудка очікування і радуйте другу половинку піснею, особливою для вас двох. Тільки 14 лютого вартість замовлення акційних мелодій з каталогу «Хіти для закоханих» - 1 грн з ПДВ без ПФ на 30 календарних днів. Автоподовження обраної мелодії на 30 календарних днів - 5 грн з ПДВ без ПФ.

Для замовлення мелодії потрібна активація послуги «Мобільний хіт».