Весняні подарунки для всіх абонентів в міжнародний жіночий день.

Для активних користувачів 3G Інтернету 8 березня оператор «Інтертелеком» надає спеціальну пропозицію - безлімітний 3G Інтернет на 30 днів безкоштовно.

Економте гроші на послугах 3G Інтернету і купуйте більше подарунків коханим жінкам.

Акція діє протягом одного дня - 8 березня 2014 р.

Умови акції

Акція «30 днів безліміту на 8 березня» доступна для нових та існуючих абонентів всіх комерційних тарифних планів, за винятком тарифних планів «3G старт», «3G старт IT», «Typбo старт», «Typбo старт IT», «Супер Безліміт», «Супер Безліміт IT», «Супер Безліміт +», «Супер Безліміт + IT», «3G свобода 30», «3G свобода 30 ІТ»*.

Вартість активації акції «30 днів безліміту на 8 березня» 0 грн. з ПДВ та ПФ (при активації акції на тарифних планах мобільної нумерації).

Активувати акцію можна будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, по телефону 0945050750, в Центрах обслуговування абонентів, або дилерів оператора.

Активація акції «30 днів безліміту на 8 березня» можлива не більше одного разу для одного абонентського номера.

У рамках акції «30 днів безліміту на 8 березня» надається 10 ГБ трафіку на швидкості передачі даних у відповідності з умовами тарифного плану. При споживанні більше 10 ГБ трафіку швидкість передачі даних складе до 128 Кбіт/с.

По закінченню дії акції тарифікація передачі даних буде проводиться за базовими умовами тарифних планів.

*Надання послуги 3G Інтернету для абонентів голосових тарифних планів прямої нумерації здійснюється за наявності технічної можливості на кінцеве обладнання абонента за умови укладення угоди «Про надання послуги доступу до Інтернету» і присвоєння обладнанню цифрового ідентифікатора для отримання зазначеної послуги .