Додаткова послуга «Мої повідомлення. Соціальні мережі» дозволяє отримувати SMS повідомлення на свій телефон про активність на ваших персональних сторінках в популярних соціальних мережах ВКонтакте та Facebook.

Послуга дозволяє отримувати SMS повідомлення про запити на додавання в друзі, нових особистих повідомленнях, залишених записах на стіні, а також встановлювати новий статус.

Швидкий і зручний спосіб для спілкування з друзями в соціальних мережах через телефон.

 

Вартість

Вартість відправки SMS-повідомлення на короткий номер SMS соціальних мереж складає 0.30 грн з ПДВ, без урахування збору до ПФ.
Вартість вхідних SMS-повідомленнь з соціальних мереж становить 0 грн. з ПДВ.

 

Як використовувати

Послуга «Мої повідомлення. Соціальні мережі» діє для всіх абонентів голосових тарифних планів "Інтертелеком" прямої і мобільної нумерацій. В рамках послуги ви можете налаштувати SMS-повідомлення з соціальних мереж, в яких ви зареєстровані. 

 VK.jpg

Налаштування SMS-повідомлення ВКонтакте

На своїй сторінці ВКонтакте перейдіть в розділ «Мої налаштування» і виберіть закладку «Оповіщення». Введіть конвергентний номер з кодом 094, який прив'язаний до вашого прямого номеру (дізнатися конвергентний номер). Далі в пункті «Сповіщення через SMS» відзначте галочкою «Отримувати SMS-сповіщення» і вкажіть інші необхідні налаштування. В закладці «Мобільні сервіси» ви можете налаштувати оновлення статусів через мобільний телефон.

Після отримання оповіщення про особисте повідомлення ви можете надіслати відповідне SMS-повідомлення на номер, з якого прийшло сповіщення. Текст відповіді з'явиться у діалозі в розділі «Мої повідомлення».

В рамках даного сервісу використовуються діапазон коротких  номерів 856601 - 856610.

Для додавання запису на стіні ВКонтакте відправляйте SMS-повідомлення з текстом на номер 856610.
Для відключення SMS-оповіщення в соціальній мережі «ВКонтакте» відправте SMS на номер 856610 з текстом stop


 FB.PNG

Налаштування SMS-повідомлення в Facebook

Перейдіть на своїй сторінці Facebook в розділ «Налаштування» (правий верхній кут вікна googl.PNG), виберіть  пункт «Налаштування облікового запису». У контекстному меню виберіть розділ «Мобільна версія». Натисніть на кнопку dobavit-nomer-FB.PNG, виберіть країну та оператора «Інтертелеком» і дотримуйтесь підказок для активації SMS на Facebook. Потім перейдіть в розділ «Повідомлення» і відзначте дії, за якими ви хочете отримувати SMS-сповіщення. Збережіть налаштування.

Також, ви можете відзначати «like» (мені подобається) публікації на стіні, відправивши SMS з текстом «нравится» або з текстом вашого коментаря надіславши відповідне SMS на той номер, з якого прийшло сповіщення.

Для додавання запису на стіні відправляйте SMS з текстом запису на номер 32665.

В рамках даного сервісу використовуються діапазон коротких  номерів 3266501-3266540.

Для відключення SMS-оповіщення в соціальній мережі «Facebook»  відправте SMS на номер 32665 з текстом stop або off.