Тепер друзі, колеги та близькі, які використовують Gmail можуть спілкуватися з абонентами оператора «Інтертелеком», коли абоненти оператора не знаходяться в Gmail. Для продовження спілкування - необхідно відправити SMS на мобільний номер і продовжувати чат.

Про сервіс

Використовуючи можливості чату Gmail від Google, користувачі Gmail можуть безкоштовно відправляти повідомлення на номери своїх друзів, які використовують послуги оператора «Інтертелеком». У свою чергу, абоненти оператора «Інтертелеком» безкоштовно отримають повідомлення у вигляді SMS на свій телефон. Вартість відповіді на повідомлення дорівнює вартості відправлення повідомлення в мережі оператора «Інтертелеком». Абоненту оператора «Інтертелеком» вся переписка буде представлена ​​у вигляді звичайної переписки по SMS, а користувач Gmail побачить, як стандартну переписку по чату Gmail.

 

Управління послугою

Для того, щоб скористатися послугою «Мої повідомлення. Gmail SMS Сервіс» в якості користувача чату Gmail - вам необхідний аккаунт/пошта в Gmail. Послуга не вимагає підключення або активації. Створити аккаунт.

Для того, щоб включити чат в Gmail вам необхідно зайти в Gmail акаунт і завантажити стандартну версію Gmail (при використанні спрощеної HTML версії скористатися послугою неможливо).

Включення функції чату - необхідно зайти в настройки (верхній правий кут вікна googl.PNG) - перейти в параметр Настройки пошти.

Відкрийте вкладку Лабораторія і знайдіть функцію «SMS (текстові повідомлення) в чаті», виберіть пункт «Увімкнути», також активуйте додаткову функцію «Гаджет для відправки SMS в чаті» і натисніть Зберегти зміни.

Отправка SMS з чату Gmail

Виберіть контакт в чаті і натисніть «Надіслати SMS» або введіть номер абонента оператора «Інтертелеком» в полі «Надіслати SMS» і натисніть Enter.

Далі введіть мобільний номер у форматі 094 (дізнатися мобільний номер абонента) з кодом або ім'я нового контакту та натисніть кнопку Зберегти. Наберіть повідомлення, яке хочете відправити у вікні чату та натисніть кнопку Enter. Повідомлення і статус про відправку з'явиться в чаті, і коли абонент відправить у відповідь SMS, відповідь відобразиться в чаті.

Відповідь на SMS з чату Gmail

Коли абонент оператора «Інтертелеком» отримає SMS повідомлення від користувача Gmail, він може додати номер, від якого надійшло повідомлення у свої контакти на мобільному телефоні (даний номер буде закріплений за даними користувачем Gmail). Цей номер буде можливо використовувати для початку чату з даним користувачем з телефону абонента оператора.

 

Корисні команди для управління послугою «Мої повідомлення. Gmail SMS сервіс»

Відправте SMS у відповідь на отримане повідомлення з номера в діапазоні з 0944004001 по 0944004999 з текстом для виконання відповідної дії:

  • ІНФО (HELP) - отримати основну інформацію за послугою і командам управління;
  • БЛОК (BLOCK) - блокувати подальші повідомлення від номера користувача чату Gmail, якому відправляється це повідомлення.
  • РАЗБЛК (UNBLOCK) - розблокувати раніше блокований номер користувача чату Gmail.


Відправте SMS на системний номер 0944004000 з текстом для виконання відповідної дії:

  • СТОП (STOP) - блокувати всі вхідні повідомлення від чату Gmail.
  • СТАРТ (START) - зняти блокування всіх вхідних повідомлень від чату Gmail.

 

Вартість послуги для абонентів оператора «Інтертелеком»

Абонентська плата - 0 грн. з ПДВ

Вартість відправлення повідомлення дорівнює тарифам відправки SMS повідомлення всередині мережі оператора «Інтертелеком» згідно тарифного плану, на якому обслуговується абонент.

SMS кредит в чаті Gmail

  • Користувачам чату Gmail надається кредит в 50 повідомлень для відправки абонентам оператора «Інтеретлеком»;
  • Кожен раз, коли користувач чату Gmail відправляє одне повідомлення, його кредит зменшується на 1;
  • Кожен раз, коли користувач чату Gmail отримує SMS повідомлення (наприклад, коли абонент оператора «Інтертелеком» відповідає на його повідомлення), кредит користувача чату Gmail збільшується на 5 і при цьому, кількість кредиту не може перевищувати 50 повідомлень.

Якщо SMS кредит у визначений момент знижується до 0, то через 24 години він заново оновлюється до 1. Таким чином, користувач чату Gmail ніколи не буде заблокований системою.

У випадку, якщо абонент оператора «Інтертелеком» хоче підвищити собі кредит повідомлень, він може самостійно на свій закріплений номер відправити кілька SMS та підвищити свій кредит для спілкування з іншими абонентами оператора «Інтертелеком».