Послуга дозволяє підключити факсимільний апарат, який працює через аналогові мережі до вашого бездротового телефону для прийому та передачі факсимільних повідомлень (за умови, що ваш термінал обладнаний факс-платою, див. Специфікацію терміналу) або отримувати та відправляти факсимільні повідомлення з використанням стільникового телефону, підключеного до комп’ютера.

 

Як замовити послугу «Передача факсу»

Замовити дану послугу можна в системі АССА або у Центрі обслуговування абонентів, заповнивши бланк заяви. 

Дана послуга вмикається автоматично, після її замовлення та сплати.

 

Як активувати послугу «Передача факсу»

Для активації даної послуги необхідно перевести ваш термінал у режим роботи з факсом. Для цього необхідно виконати відповідні інструкції щодо настройки терміналу на прийом/передачу факсу, які викладені в інструкції з експлуатації вашого терміналу.

 

Як користуватися послугою «Передача факсу»

Для використання аналогового факсу необхідне наступне обладнання:

1. Аналоговий факсимільний апарат.

2. Абонентський термінал стандарту CDMA з роз’ємом RJ11, який підтримує роботу аналогового факсу (тобто такий, що має спеціальне апаратне забезпечення). Деякі моделі апаратів потребують встановлення спеціальної факсимільної плати. 

3. Кабель RJ11 plug_plug для підключення факсимільного апарату до абонентського терміналу.

Для використання цифрового факсу необхідне наступне обладнання:

1. Персональний комп’ютер (зі спеціальним програмним забезпеченням для підтримки режиму «факс», наприклад, програма WinFax).

2. Абонентський термінал стандарту CDMA,  який підтримує режим комутованої  передачі даних.

3. Кабель для з’єднання абонентського терміналу з СОМ-портом (інтерфейс RS232) або портом USB(інтерфейс USB1/USB2) персонального комп’ютера. Для підключення телефону за допомогою USB кабелю обов’язкова наявність встановленого на персональному комп’ютері драйверу USB порту. 

 

Як тарифікується послуга «Передача факсу»

Тарифікація послуги залежить від тарифного плану, у якому обслуговується абонент.