Акція «Смартфон від 449 грн і 30 днів безлімітного інтернету» - це унікальна можливість придбати сертифікований двохстандартний CDMA смартфон Alcatel D 920 та смартфон Alcatel One Touch 990C за спеціальною ціною від 449 грн і бути завжди онлайн, безкоштовно і без обмеження по трафіку!

Умови акції «Смартфон від 449 грн і 30 днів безлімітного інтернету» дійсні у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком» при підключенні на мобільну, обласну і районну нумерації.

Акція діє з 01.11.14 по 30.11.14 включно. 

 

Акційна вартість смартфона при підключенні до тарифних планів  

 

  Alcatel D 920
  Alcatel One Touch 990C
  Тарифный план Вартість смартфону, грн
Вартість смартфону, грн
Потрійний безліміт+* 829
449
Смартфон 60+* 1299
849
Смартфон 40+* 1399
979
600 хвилин* 1599
1129
Просте рішення* 1919
1335

 

Ціни вказані в грн. з урахуванням ПДВ.

При підключенні на тарифні плани «Смартфон 40 +», «Смартфон 60 +», «Потрійний безліміт +» в рамках акції обов'язкова активація додаткових пакетів трафіку.  

При підключенні по умовам акції абонент додатково оплачує вартість карти R-UIM у розмірі 1 грн с НДС. 


Безлімітний інтернет на 30 днів

При підключенні тарифних планів мобільної, обласної або районної нумерацій і купівлі смартфонів Alcatel D 920 та  Alcatel One Touch 990C за акційними умовами абонентам автоматично активується додаткова безкоштовна послуга «30 днів безлімітного інтернету»Безлімітний інтернет для мобільного телефону - це незамінний помічник у роботі, спілкуванні, хобі та проведенні дозвілля. 

Додаткова послуга  дозволяє скористатися послугою передачі даних на швидкості до 3,1 Мбіт/с по технології Rev.A без обмеження обсягу використаного трафіку. Використання інтернету на телефоні просто і доступно кожному.

Для виходу в мережу інтернет використовується логін і пароль з базовим умовами послуги інтернет доступу в тарифному плані.

Безлімітний інтернет для смартфона доступний для використання протягом 30 днів з моменту активації.

По закінченню дії додаткової послуги тарифікація передачі даних інтернету для смартфона здійснюється за базовими умовами тарифних планів.

Безкоштовно 30 днів безлімітного 3G інтернету надаються за умови сплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом усього зазначеного строку.

Взяти участь в акції та отримати доступ до безлімітного інтернету для мобільного телефону можуть фізичні та юридичні особи.

Підключення можливо в Центрах обслуговування абонентів  або дилерських точках продажів оператора «Інтертелеком», не більше 2 підключень за умовами акції для кожного учасника акції.

Підключайтесь та отримуйте  якісний доступ в інтернет на телефоні!


*Придбання обладнання за акційною вартістю в даних тарифних планах можливо тільки за умови підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 12, 18 або 24 календарних місяців.

Термін дії ДУ встановлюється за ініціативою абонента. При виборі абонентом будь-якої з ДУ встановлюється термін гарантійного обслуговування акційного обладнання на той же період, в рамках якого діє ДУ. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0,90 грн. з ПДВ за кожний календарний день до закінчення терміну дії договору. 

**При підключенні по даним умовам абоненту нараховується бонус на рахунок у розмірі вартості участі в акції. Бонус може бути використаний на наступні послуги зв'язку: оплата абонентської плати, абонентська плата за використання додаткових послуг, активація (замовлення) додаткових послуг, вихідні дзвінки понад пакет на всі напрямки, на супутникові системи зв'язку, відправка SMS по всіх напрямах, плата за вхідний/вихідний трафік, фото на email, передача факсу, прийом факсу.

Алгоритм витрачання бонусних коштів з бонусного рахунку: в разі наявності голосових або грошових бонусів на особовому рахунку абонента, тарифікація вихідних дзвінків проводиться в такому порядку - першими використовуються передплачені пакетні хвилини з телефонного номера, далі голосові бонуси з телефонного номера, далі бонуси у грошовому вираженні з телефонного номеру і потім бонуси у грошовому вираженні з особового рахунку. Бонус не підлягає зняттю з особового рахунку абонента в грошовому вираженні.