«Телефон у розстрочку» - це можливість придбати мобільний телефон або комунікатор на вигідних умовах без одноразової виплати всієї вартості, без оплати відсотків, додаткових або прихованих платежів. Тепер комунікатори та мобільні телефони стають доступнішими - невеликий перший внесок і рівний розподіл платежів, простота оформлення покупки дозволяють придбати телефон «тут і зараз».

Послуга «Телефон у розстрочку» доступна для фізичних осіб при підключенні на комерційні голосові тарифні плани на обласну або районну нумерацію при придбанні комунікатора Huawei С8150 або мобільного телефону Huawei C5700.

Huawei Ideos C8150 - це компактний зручний комунікатор під управлінням ОС Android 2.2 Froyo з безмежними можливостями програм, аудіо та відео в реальному часі з 3G інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт/с. Смартфон оснащений вбудованим Wi-Fi-роутером, що дозволить створювати мобільну точку Wi-Fi доступу для інших пристроїв, GPS навігатором для використання комунікатора в поїздках по місту або Україні, підтримує карти пам'яті до 32 Гб. Детальніше про характеристики комунікатора.

Huawei C5700 - мобільний телефон з підтримкою швидкісної передачі даних до 3,1 Мбіт/с, що дозволяє при необхідності скористатися доступом до мережі інтернет за допомогою вбудованого USB модему на самій широкій зоні покриття 3G Інтернету оператора Інтертелеком. Телефон оснащений якісним висококонтрастним дисплеєм, вбудованою фотокамерою, слотом для карт пам'яті microSD, а також багатьма необхідними функціями - календар з органайзером, будильник, аудіоплеєр, FM-радіо. Детальніше про характеристики телефону.

 

Модель телефону 

Huawei C8150

Huawei C5700

Вартість, грн
1499
999
Початковий внесок, грн 599
899
399
599
Щомісячний платіж, грн 150
100
100
80
Період розстрочки, міс 6
6
6
5

Ціни вказані в гривнях з урахуванням ПДВ.

Оплата залишкової вартості телефону відбувається рівними частинами протягом зазначеного періоду розстрочки шляхом списання щомісячних сум з особового рахунку абонента. Перший платіж залишкової вартості знімається з другого місяця обслуговування. Платежі необхідно вносити щомісячно не пізніше останнього числа місяця, за який здійснюється платіж.

Участь у пропозиції «Телефон у розстрочку» передбачає підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 12 місяців. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ встановлюються штрафні санкції в розмірі 0.90 грн. з ПДВ за кожен календарний день до закінчення терміну дії ДУ. У разі несвоєчасної оплати щомісячного платежу за умовами послуги «Телефон в розстрочку» надання основних і додаткових послуг зв'язку за умовами Абонентського договору призупиняється до моменту погашення поточної заборгованості по платежу.

У період дії додаткової угоди послуги «Тимчасове припинення контракту» і «Зміна власника» не надаються. Зміна тарифного плану можлива тільки за умови переходу на тарифний план з більшою абонентською платою.