Дзвінки на номери мобільних операторів від 25 копійок, дзвінки на міжнародні напрямки від 30 копійок за хвилину, SMS 10 копійок за повідомлення.

100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень.

Акційна послуга, яка дозволяє забути про те, якими операторами користуються ваші знайомі, друзі, близькі, ділові партнери або колеги і дзвонити за 25 копійок за хвилину розмови.

Оператор «Інтертелеком» пропонує додаткову послугу «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень» для всіх голосових абонентів. Звикайте спілкуватися довго і вигідно.

Додатково до прямого міського номеру, безкоштовних дзвінків усередині мережі, пакетним хвилинам на місцеві дзвінки абоненти отримують нову перевагу - вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів України.

Вартість активації 25 гривень.

Абоненту нараховується 100 пакетних хвилин розмови на номери мобільних операторів України.

Дізнатися детальніше про послугу.

100 хвилин на міжнародні напрямки за 30 гривень.

Оператор «Інтертелеком» вводить нове рішення для дзвінків на міжнародний напрямок. Найвигідніша пропозиція на ринку. Абоненти можуть дзвонити на міжнародні напрямки за мінімальною вартістю - 100 хвилин за 30 гривень. Усі популярні напрямки стають набагато дешевше. Телефонуйте до Росії, країн СНД і Грузію, Німеччину, Англію, Францію, Туреччину, Італію, Іспанію і всі європейські країни, Китай, Ізраїль і Єгипет, США і Канаду - усього за 30 копійок за хвилину розмови. Список країн доступних для дзвінків.

Час згадати про своїх родичів за кордоном, шукати партнерів для бізнесу або телефонувати своїм знайомим з ким раніше не було можливості поспілкуватися через  дорогі тарифи на міжнародний напрямок. Дзвоніть за кордон дешевше, ніж по Україні. Оператор «Інтертелеком» розширює межі спілкування для абонентів.

Вартість активації 30 гривень.

Абоненту нараховується 100 пакетних хвилин розмови на міжнародні напрямки.

Дізнатися детальніше про послугу.

Пакетні SMS.

Спілкуйтеся з абонентами всіх операторів Україні в межах SMS пакетів за ціною SMS 10 копійок. Оператор «Інтертелеком» розширює лінійку додаткових послуг двома пакетами для спілкування за допомогою SMS - «Пакетні SMS 50» і «Пакетні SMS 100».

50 SMS та 100 SMS нараховуються на період 30 днів з моменту активації послуги. Після вичерпання пакету абонент має можливість замовити пакет знову і спілкуватися з абонентами всіх мобільних операторів України.

Дізнатися детальніше про послугу.