ONE_TOUCH_990.jpgАкція «Смартфон Alcatel ОТ 990 від 199 грн» - це вигідна пропозиція для покупки сертифікованого смартфона CDMA стандарту Alcatel ОТ 990 у розстрочку.

Акція є дійсною в усіх регіональних відділеннях «Інтертелеком», при підключенні на обласну або районну нумерації.

Термін дії акції з 01.12.14 по 31.01.15 включно.

 

Умови акції при підключенні на тарифні плани

 

Тарифний план
Вартість підключення акції Щомісячний платіж на 6 місяців, в т.ч абонентська плата за тарифний план
Потрійний безліміт+ 198
190
Смартфон 60+ 249
160
Смартфон 40+ 299
140
600 хвилин 349
130

 

При підключенні на тарифні плани в рамках акції є обов'язковою активація додаткових пакетів трафіку.

При підключенні за умовами акції, абонент додатково сплачує вартість смартфона Alcatel D 920 (у розмірі - 1 грн з ПДВ) і карти R-UIM (у розмірі 1 грн з ПДВ).

Щомісячний платіж залишкової вартості смартфона (включаючи абонентську плату) вноситься не пізніше останнього числа місяця, за який здійснюється платіж.

 

Безлімітний інтернет на 30 днів

При підключенні за акційними умовами, абонентам активується додаткова послуга «30 днів 3G безліміту».

Отримайте необмежений доступ до мережі Інтернет та відвідуйте будь-які інтернет-ресурси без урахування трафіку! Послуга активується автоматично, при підключенні на всі тарифні плани.

Безлімітний інтернет для смартфона доступний для використання протягом 30 днів з моменту активації.

Безкоштовні 30 днів безлімітного 3G інтернету надаються за умови оплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом усього зазначеного терміну.

При активованій послузі «30 днів 3G безліміту» для виходу в інтернет, в першу чергу, використовується пакетний трафік в рамках чинного тарифного плану.

При споживанні трафіку до 10 ГБ в рамках послуги «30 днів 3G безліміту», інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 3,1 Мбіт / с. При споживанні понад 10 ГБ трафіку, інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.

Для виходу в мережу інтернет використовується логін та пароль за базовими умовами послуги інтернет-доступу в тарифному плані.
Після закінчення дії додаткової послуги тарифікація передачі даних інтернету для смартфона відбуватиметься за базовими умовами тарифних планів.

   

Додаткові умови акції 

Підключення можливе лише для фізичних осіб - не більше 1-го підключення для одного абонента.

Придбання обладнання за акційною вартістю можливе лише за умови підписання додаткової угоди (ДУ) строком на 6 місяців. За умови передчасного припинення договору до закінчення дії ДУ, встановлюються штрафні санкції в розмірі 4 грн. з ПДВ за кожну добу (до закінчення терміну дії ДУ).

В період дії ДУ не надаються послуги: «Тимчасове припинення контракту», «Зміна тарифного плану» і відключення додаткових пакетів в тарифному плані.

Підключення можливо в Центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажу оператора «Інтертелеком».