alcatel_d920.jpg

Акція «Смартфон Alcatel D 920 від 249 грн» - це унікальна можливість придбати сертифікований двостандартний CDMA смартфон Alcatel D 920 за спеціальною зниженою ціною.

Умови акції є дійсними у всіх регіональних відділеннях оператора «Інтертелеком» при підключенні на обласну та районну нумерації.

Акція діє з 01.12.14 по 31.01.15 включно.

 

Умови акції при підключенні на тарифні плани

Тарифний план
Вартість підключення акції Щомісячний платіж на 6 місяців, в т.ч абонентська плата за тарифний план
Потрійний безліміт+ 249
190
Смартфон 60+ 299
160
Смартфон 40+ 349
140
600 хвилин 399
130

 

При підключенні на тарифні плани «Смартфон 40 +», «Смартфон 60 +», «Потрійний безліміт +» в рамках акції, обов'язкова активація додаткових пакетів трафіку до закінчення терміну дії ДУ. 

При підключенні за умовами акції, абонент додатково оплачує вартість смартфону Alcatel D 920 (у розмірі 1 грн з ПДВ) та карти R-UIM (у розмірі 1 грн с НДС).

Підключення проводиться на обласну або районну нумерацію - не більше 2-х підключень для одного абонента.

Придбання обладнання за акційною ціною є можливим лише за умови підписання додаткової угоди (ДУ), терміном на 6 місяців. За умови передчасного припинення договору, до закінчення дії ДУ, встановлюються штрафні санкції в розмірі 5 грн. з ПДВ за кожну добу, до закінчення терміну дії ДУ.

Щомісячний платіж залишкової вартості смартфона (включаючи абонентську плату) вноситься не пізніше останнього числа місяця, за який здійснюється платіж.
У період дії ДУ послуга «Тимчасове припинення контракту» не надається.

 

Безлімітний Інтернет на 100 днів

При підключенні за акційними умовами, абонентам активується додаткова послуга «100 днів 3G безліміту». Отримайте необмежений доступ до мережі Інтернет та відвідуйте будь-які інтернет-ресурси без урахування трафіку!

Послуга активується автоматично, при підключенні на всі тарифні плани.

Безлімітний інтернет для смартфона доступний для використання протягом 100 днів з моменту активації.

Безкоштовні 100 днів безлімітного 3G інтернету надаються за умови оплати абонентської плати тарифного плану, обраного при підключенні, протягом усього зазначеного терміну.

При активованій послузі «100 днів 3G безліміту» для виходу в інтернет, в першу чергу, використовується пакетний трафік в рамках чинного тарифного плану.

При споживанні понад 30 ГБ трафіку в рамках послуги «100 днів 3G безліміту», інтернет-доступ надається на швидкості передачі даних до 128 Кбіт/с.

Для виходу в мережу Інтернет використовується логін і пароль по базовим умовами послуги інтернет-доступу в тарифному плані.

Після закінчення дії додаткової послуги, тарифікація передачі даних інтернету для смартфона буде проводитися за базовими умовами тарифних планів.

Взяти участь в акції та отримати доступ до безлімітного Інтернету для смартфона можуть виключно фізичні особи.

Підключення можливо в Центрах обслуговування абонентів і дилерських точках продажу оператора «Інтертелеком».