Розповсюдженні питання

 • Чим відрізняється CDMA стандарт від GSM

  Основна відмінність між цими стандартами - спосіб роботи з частотним ресурсом.
  Стандарт CDMA використовує єдину широку смугу частот з кодовим розділенням сигналу. У загальному вигляді схему роботи можна уявити так: кілька абонентів передають пакет даних одночасно на одній частоті, пакет даних від кожного кодується унікальним чином.
  Стандарт GSM використовує принцип частотно-часового розділення каналу. Загальний вигляд схеми роботи: кожен абонент для передачі пакету даних використовує свій (до якого підключився) тимчасовий слот і вузьку смугу частот.

 • Які переваги CDMA стандарту

  Основні переваги стандарту CDMA:
  - висока якість зв'язку завдяки використанню сучасних систем кодування мови і високої завадостійкості;
  - висока конфіденційність зв'язку - вбудований алгоритм кодування і розподіл інформації по широкому спектру сигналу забезпечують захист від несанкціонованого доступу і прослуховування;
  - безпеку для здоров'я завдяки значенню вихідної потужності, яке в кілька разів менше аналогічних показників в інших стандартах.

 • На яких пристроях можна використовувати CDMA зв'язок

  Підключити послуги зв'язку можна на будь-якому пристрої, який підтримує стандарт CDMA. Широкий вибір таких пристроїв сьогодні представлений в продукції компаній Apple, Samsung, HTC, Huawei і т.д. Широкий вибір пристроїв представлений в нашому каталозі обладнання (/ua/oborudovanue). Якщо у вас вже є пристрій, переконайтеся, що він підтримує стандарт зв'язку CDMA 800. Ця інформація доступна в інструкції користувача до пристрою або в описі на офіційному сайті виробника.

 • Як підключити послуги

  Для використання голосового зв'язку CDMA ви можете підключити прямий міський або мобільний номер (код 094).
  Підключення послуг можливо такими способами:
  -у Центрах обслуговування абонентів «Інтертелеком»;
  -у магазинах партнерів дилерської мережі.
  Виберіть тарифний план для найвигіднішого спілкування. Тарифні плани для міського номера включають безлімітні дзвінки в мережі і на прямі номери вашого міста. Крім цього в кожен тариф включено великий обсяг МБ для використання 3G інтернету на найширшій зоні покриття в Україні.
  Підключити голосові послуги можна як на смартфон так і на мобільний телефон стандарту СDMA.