SMS (Short Message Service - сервіс коротких повідомлень) - послуга, що дозволяє абонентам обмінюватися короткими текстовими повідомленнями.

Відправка SMS

Абонент оператора «Інтертелеком» може відправляти SMS-повідомлення (за умови, що телефонний апарат підтримує дану функцію) як усередині мережі, так і за її межами, абонентам інших операторів.

Відправка SMS-повідомлень за межі мережі «Інтертелеком» здійснюється за участю сторонньої компанії «Центр Глобальних Повідомлень Україна» (ЦГПУ). Перелік операторів, доступних для SMS-обміну через ЦГПУ можна переглянути за посиланням http://www.gmsu.ua/files/gms/UserFiles/File/GMSU-LIST.xls .

Як замовити послугу «Відправка SMS»

Замовити дану послугу можна в системі Особистому кабінеті або у найближчому Центрі обслуговування абонентів, заповнивши бланк заяви.

Дана послуга вмикається автоматично, після її замовлення та сплати.

Як користуватися послугою «Відправка SMS»

Для відправки повідомлень всередині мережі номер одержувача повинен бути заданий у міжміському форматі як для прямої ємності, так і для мобільної:

  • 0 <код міста><номер абонента> (наприклад: 0481234567)
  • 094<номер абонента> (наприклад: 0941234567)

Для відправки повідомлень поза межі мережі “Інтертелеком” через ЦГПУ номер одержувача повинен бути заданий у форматі (для національних операторів):

  • 0 <код оператора (без першого нуля)> <номер абонента>

Для відправки повідомлень поза межі мережі “Інтертелеком” через ЦГПУ номер одержувача повинен бути заданий у міжнародному форматі (для закордонних операторів):

  • 00 <код країни><код оператора><номер абонента>

Як тарифікується послуга «SMS»

Тарифікація різна, в залежності від тарифного плану, на якому обслуговується абонент.

Увага! У разі відправки SMS поза межі мережі “Інтертелеком” звіт про доставку повідомлення означає, що повідомлення успішно доставлене на сервер ЦГПУ, але не на термінал одержувача. Тарифікація відправки SMS здійснюється у випадку успішної доставки на сервер ЦГПУ.

Прийом SMS

Абонент компанії «Інтертелеком» може отримувати SMS-повідомлення:

  • з сайту компанії «Інтертелеком»: http://www.intertelecom.ua;
  • з терміналу мережі «Інтертелеком»;
  • з національних та закордонних операторів, підключених до ЦГПУ (тільки на мобільний номер, у разі відправки на прямий номер повідомлення не буде доставлене).

Як замовити послугу «Прийом SMS»

Послуга прийому SMS доступна усім абонентам ТОВ “Інтертелеком”, замовляти дану послугу у Центрі обслуговування немає необхідності.

Як тарифікується послуга «Прийом SMS»

Послуга прийому SMS безкоштовна для всіх тарифних планів.