Потрібен інтернет час від часу? Послуга «Вильный день+» дозволить використовувати 3G інтернет з оплатою тільки за ті дні, коли ви знаходитесь в мережі. Додатковий обсяг пакетних мегабайт мобільного 3G інтернету всього за 1 грн на день.

Послуга дозволить легко і зручно подорожувати по мережі інтернет, спілкуватися з друзями в соціальних мережах, завантажувати програми, завантажувати пісні та багато іншого, перевіряти пошту в будь-який час в будь-якому місці на найширшій зоні покриття 3G в Україні.

Додаткова послуга «Вільний день+» доступна для активації у всіх тарифних планах обласної та районної нумерацій*

Додаткова послуга «Вільний день+ »
Вартість активації 15 грн

Щоденна абонентська плата

(за умови споживання послуг протягом доби)

1 грн/день
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ 200 МБ/день
Вартість 1 МБ понад пакет Згідно тарифікації базового тарифного плану

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ.
*За винятком тарифного плану «Весняний».

Як підключити

Підключити або відключити послугу «Вільний день+» можна у будь-який спосіб:


Абоненти, які активували додаткову послугу «Вільний день+» можуть скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 3,1 Мбіт/с.

Доступ в інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в якій зафіксована абонентська активність. Щоденна абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даній послузі вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії інтернет ініційовано з 23.30, а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу - щоденна абонентна плата стягується в повному обсязі.

У разі, якщо на рахунку абонента є залишок грошових коштів менший ніж розмір абонентської плати за послугу «Вільний день+», не надається можливість використовувати вхід./вихід. трафік в рамках пакетних МБ до внесення необхідної суми абонентської плати на рахунок.

Для тарифних планів з включеним пакетним трафіком при активованій послуги «Вільний день+» в першу чергу використовуються пакетні МБ в рамках тарифного плану, далі використовуються пакетні МБ в рамках інших додаткових послуг, далі - бонусні МБ, далі - пакетні МБ в рамках активованої додаткової послуги «Вільний день+», потім використовується понадпакетний трафік за умовами базового тарифу.

Невикористаний щоденний обсяг передплачених МБ послуги «Вільний день+» не переходить на наступний день.