Підключення до тарифного плану здійснюється на контрактній основі.

Тарифний план
Бізнес 3G Мега день
Підключення 0 грн

Абонентська плата
(за умови споживання послуг протягом доби)

6 грн/день
Обсяг МБ трафіку в пакеті, до 3,1 Мбіт/с
1500 МБ/день
Після вичерпання пакетних МБ, на швидкості до 128 Кбіт/с необмежено
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с 0
Надання постійної IP адреси
75 грн/міс

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


Послуга «Турбо швидкість»

Абонентам, які активували тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EV-DO Rev.А зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с.

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних в рамках пакетних МБ надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. Для використання інтернет-доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в особистому кабінеті, у корпоративному відділі або у Центрах обслуговування абонентів.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця.

Вартість активації послуги - 0 грн.

Як підключити тарифний план

Тарифний план доступний для підключення у корпоративному відділі оператора «Інтертелеком» або Центрі обслуговування абонентів.

Перехід на тарифний план «Бізнес 3G Мега день» можливий з корпоративних інтернет-тарифних планів. Перехід з тарифного плану «Бізнес 3G Мега день» можливий на будь-який з комерційних інтернет-тарифних планів на загальних умовах. Вартість переходу - 25 грн з ПДВ при переході з тарифного плану з більшою абонплатою на меншу і 0 грн при переході з тарифного плану з меншою абонплатою на більшу.

Зміна тарифного плану доступна в корпоративному відділі або Центрах обслуговування абонентів.

ONLINE-ЗАЯВКА НА ПІДКЛЮЧЕННЯ

Додаткові можливості для тарифних планів

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет-доступ за найвигіднішими тарифами - послуга «3G Нічний безліміт».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - це сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента або платний вхідний /вихідний трафік. При відсутності «Абонентської активності» послуги призупиняються. Детальні умови

Для абонентів, які підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується в кінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану становить 3 календарних місяці c дати запуску (з 01.08.15).