Ще більше трафіку для 3G інтернету. Не обмежуйте себе передоплаченою кількістю мегабайт - насолоджуйтесь повною свободою інтернет-серфінгу з пакетами «3G на день», «Супер 3G на день» і «3G на місяць»! Вони дозволять вам активувати додатковий обсяг мегабайт на день або на місяць в залежності від ваших потреб.

Забудьте про оплату вартості понад пакет - просто поповнюйте свій трафік бонусними мегабайтами за потребою і користуйтеся 3G інтернетом на швидкості до 14,7 Мбіт/с на найширшій зоні покриття в Україні!

Послуги «3G на день»
«3G на місяць»
Обсяг МБ 100 МБ/день 1000 МБ/місяць
Вартість активації 15 грн
0 грн
Абонентська плата
1 грн/день
за фактом активності
20 грн/місяць
Вартість 1 МБ понад пакет Згідно тарифікації базового тарифного плану

Швидкість передачі даних у додаткових послугах становить до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с, якщо активована послуга Турбо швидкість.

Як активувати

Підключити додаткові пакети МБ можна будь-яким із способів:


Додаткові послуги «3G на день», «Супер 3G на день» і «3G на місяць» доступні для усіх тарифних планів прямої нумерації та інтернет-тарифів, за винятком «3G Старт», «3G Старт +», «3G Старт ІТ», «3G Старт + ІТ». Послуга «3G на день» не активується на тарифні плани зі щоденною абонентською платою, а також у всіх тарифів, де після використання основного трафіку підключається безліміт до 128 Кбіт/с.

Як використовувати

При активації додаткових послуг використання передачі даних в тарифних планах з включеним пакетним трафіком відбувається в такому порядку:

- в першу чергу використовується той обсяг МБ, у якого термін дії закінчується раніше.

Наприклад, якщо в тарифному плані нараховується щоденний пакет МБ і в рамках послуги «3G на місяць» - щомісячний обсяг МБ, то в першу чергу використовуються щоденний пакет МБ, так як термін його дії до кінця доби.

Детальні умови

У послузі «3G на місяць» пакетні МБ діють до кінця місяця, у якому була замовлена послуга. Невикористані МБ в наступний місяць не переносяться. Замовлена послуга діятиме на постійній основі.

При активній послузі «3G на день» послуга переходить в нову добу тільки за умови погашення абонентської плати за добу, в яку була зафіксована абонентська активність.

Якщо на рахунку абонента залишок грошових коштів менше, ніж розмір абонентської плати за активовану послугу «3G на день» - послуга не надається до внесення необхідної суми на рахунок для оплати абонентської плати.

Якщо початок сесії інтернет ініційовано з 23:30, а закінчення сесії сталося о 00:15 в наступну добу - щоденна абонплата списується в повному обсязі. Наприклад, початок сесії інтернет 1.03.15 в 23:30, закінчення сесії інтернет було здійснено 2.03.15 в 00:15 - абонентська плата 1 грн за додаткову послугу «3G на день» знімається за використання послуги 1.03.15 і 2.03.15.