Шановні абоненти, дякуємо за те, що Ви зайшли в розділ Роби добро з "Інтертелеком"! Адже якщо Ви тут і читаєте цей текст, значить Ви - небайдужі а це дуже важливо. Компанія «Інтертелеком» запрошує Вас взяти участь у благодійній програмі "Роби добро". Це довгостроковий некомерційний проект, організована компанією «Інтертелеком» спільно з  Благодійним Фондом «Бджілка».

Наша мета - допомогти дітям  з різними серйозними патологіями, на яких чекає дороге лікування в клініках України, СНД і країн дальнього зарубіжжя. Кожен з Вас має можливість перерахувати зі свого основного рахунку суму у розмірі п'яти гривень на допомогу важко хворим дітям, зателефонувавши на спеціальний короткий номер 7575. Всі зібрані кошти будуть передані до Благодійного фонду «Бджілка». Для того, щоб витрачати матеріальну допомогу максимально ефективно, створена спеціальна комісія, до складу якої ввійшли лікарки Одеської дитячої обласної клінічної лікарні, представники Фонду «Бджілка» і компанії «Інтертелеком». 

У розділі "Роби добро з "Інтертелеком"  Ви зможете дізнаватися актуальну інформацію про розподіл суми пожертвування. Давайте робити добро РАЗОМ! Якщо ви абонент «Інтертелеком» у Вас є можливість зайняти активну громадянську позицію і зробити ДОБРУ СПРАВУ! Адже це так просто, знаходячись в своєму місті, на роботі, вдома - просто подзвонити 7575 і допомогти хворим дітям.

Дякуємо, що не залишилися байдужими!  

Дякуємо, що Ви є  абонентом «Інтертелеком»!

Роби добрі вчинки!!! Дзвони зі свого номера «Інтертелеком»: 7575

Всеукраїнська благодійна програма "Роби добро"  стартує 20.10.2009.

У програмі можуть взяти участь тільки фізичні особи, абоненти "Інтертелеком".

За додатковою інформацією дзвоніть *750 (безкоштовно).