Супер 3G на день

Будьте онлайн завжди - гігабайт інтернету на день дозволить в онлайні дивитися відео, слухати популярну музику та завантажувати багато фото в соціальних мережах.

    
Підключити


Опис послуги

Ще більше трафіку для 3G інтернету. Не обмежуйте себе передоплаченою кількістю мегабайт - насолоджуйтесь повною свободою інтернет-серфінгу з пакетами «3G на день», «Супер 3G на день» і «3G на місяць»! Вони дозволять вам активувати додатковий обсяг мегабайт на день або на місяць в залежності від ваших потреб.

Забудьте про оплату вартості понад пакет - просто поповнюйте свій трафік бонусними мегабайтами за потребою і користуйтеся 3G інтернетом на швидкості до 14,7 Мбіт/с на найширшій зоні покриття в Україні!

Як використовувати

При активації додаткових послуг використання передачі даних в тарифних планах з включеним пакетним трафіком відбувається в такому порядку:

- в першу чергу використовується той обсяг МБ, у якого термін дії закінчується раніше.

Наприклад, якщо в тарифному плані нараховується щоденний пакет МБ і в рамках послуги «3G на місяць» - щомісячний обсяг МБ, то в першу чергу використовуються щоденний пакет МБ, так як термін його дії до кінця доби.

Додаткова послуга «Супер 3G на день» доступна для всіх тарифних планів прямої та мобільної нумерацій і цифрового ідентифікатора, крім тарифів «3G Старт», «3G Старт+», «3G Старт ІТ», «3G Старт+ІТ», «Мобільне життя - хвилина», «CDMA 3G 1 коп.», «CDMA 3G 2 коп.», «CDMA 3G 3 коп.», «3G Бум», «3G Юзер», «3G Юзер 20», «3G Юзер 30», «3G Юзер 40», «3G Юзер 50», «3G Юзер 50+» та регіональних інтернет-тарифів.

Пакетні ГБ діють до кінця доби з моменту замовлення. Для подальшого використання додаткової послуги, необхідно замовити її повторно. Кількість замовлень протягом місяця - не обмежена.

Детальні умови

У послузі «3G в місяць» пакетні МБ діють до кінця місяця, у якому була замовлена послуга. Неиспользованные МБ в следующий месяц не переносятся. Замовлена послуга діятиме з моменту замовлення до моменту відключення самостійно абонентом.

При послузі «Супер 3G на день» пакетний трафік діє до кінця доби з моменту замовлення. Для подальшого використання додаткової послуги, необхідно замовити її повторно. Кількість замовлень протягом місяця - не обмежена.

При активній послузі «3G на день», вона переходить в нову добу тільки за умови погашення абонентської плати за добу, в яку була зафіксована абонентська активність.
Якщо на рахунку абонента залишок грошових коштів менше, ніж розмір абонентської плати за активовану послугу «3G на день» - послуга не надається до внесення необхідної суми на рахунок для оплати абонентської плати.

Якщо початок сесії інтернет ініційовано з 23:30, а закінчення сесії сталося о 00:15 в наступну добу - щоденна абонплата списується в повному обсязі. Наприклад, початок сесії інтернет 1.03.15 в 23:30, закінчення сесії інтернет було здійснено 2.03.15 в 00:15 - абонентська плата 1 грн за додаткову послугу «3G на день» знімається за використання послуги 1.03.15 і 2.03.15.

Вартість послуги

Додаткова послуга «3G НА ДЕНЬ» «СУПЕР 3G НА ДЕНЬ» «3G НА МІСЯЦЬ»
Обсяг, МБ

100 МБ/день

1 ГБ/день

1000 МБ/месяц

Вартість активації

15 грн

5 грн

0 грн

Абонентська плата

1 грн/день - по факту активності

-

20 грн/месяц

*Вартість 1 МБ понад пакету тарифікується згідно умов базового тарифного плану

Швидкість передачі даних у додаткових послугах становить до 3,1 Мбіт/с або до 14,7 Мбіт/с, якщо активована послуга Турбо швидкість.

Як активувати

Підключити додаткові пакети МБ можна будь-яким із способів:

  • зателефонувавши на гарячу лінію *750 або 0945050750;
  • в Особистому кабінеті;
  • в Центрах обслуговування абонентів;
  • в дилерських точках продажу.