11.10.2016

10 ГБ в подарунок для перегляду Інтертелеком ТБ

При підключенні до Divan.TV - понадпакетний трафік в подарунок.

pitSTOP_350_225.jpgІнтертелеком ТБ запускає з 1 жовтня нову акцію для перегляду DIVAN.TV при підключенні до пакету «Стартовий + Фільмовий», ви отримуєте +10 ГБ трафіку в подарунок.

Отримуйте доступ до більш ніж 200 каналів українською, російською та англійською мовами! Дивіться художні та документальні фільми, розважальні та освітні мультсеріали, ТВ-шоу і телесеріали, новини і багато іншого на будь-якому пристрої з доступом до 3G інтернету від Інтертелеком.

Ви можете сформувати власний «телеканал» завдяки функції ТБ-Архів, відклавши перегляд пройдених програм на зручний для себе час або навпаки дивитися програми одночасно з різних пристроїв, користуючись одним логіном і тарифним планом (функція «2 ТБ» чи «3 ТБ»).

Також вам надається можливість використовувати Divan.TV в якості медіаплеєра, слухати на ньому музику або радіо. А за той час, поки ви будете насолоджуватися переглядом улюблених передач і фільмів, Divan.TV відстежить ваші запити і запропонує схожі відео. Таким чином користувач отримує те, що йому цікаво, не витрачаючи час і сили на пошуки потрібних передач.

Вигідна пропозиція доступна усім абонентам на всіх комерційних і корпоративних голосових та інтернет тарифних планах. Замовлення послуги здійснюється через особистий кабінет АССА (розділ – Інтертелеком ТБ).


Новини та прес-релізи