Оператор «Інтертелеком» пропонує безкоштовно протестувати найшвидший 3G інтернет в країні.

Підключайтесь до інтернет - тарифних планів, активуйте послугу «Турбо швидкість» за 0 грн та отримайте три місяці безкоштовного використання інтернету на Турбо швидкості до 14,7 Мбіт/с.

Така швидкість дозволяє переглядати відео, обмінюватися  фотографіями, прослуховувати музику та завантажувати додатки в реальному часі без затримок і зависань.

35 фотографій за хвилину, ТБ-програма за 5 хвилин, музичний альбом за 2 хвилини - ось приклад можливостей швидкісного безпровідного інтернету від оператора «Інтертелеком».

Умови акції

Для участі в акції «Спробуй Турбо швидкість» необхідно підключитьсь на будь-який з тарифних планів «3G Безліміт 139», «3G Безліміт 139 ІТ».

При підключенні абонентам надається можливість активувати послугу «Турбо швидкість-акція» за 0 грн з ПДВ. Розмір абонентської плати за використання послуги в перші три місяці після підключення - 0 грн з ПДВ.  

З четвертого місяця для використання інтернету на швидкості до 14,7 Мбіт/с необхідно активувати послугу «Турбо швидкість».

Акція діє при підключенні з 01.11.2014 до 31.03.15.

Активувати акцію можна Центрах обслуговування абонентів або офіційних дилерів оператора.

 

Послуга «Турбо швидкість» дозволяє збільшити швидкість передачі даних до 14,7 Мбіт/с у рамках інтернет-тарифного плану та додаткових послуг з пакетним трафіком, активованих на тарифному плані.

При активації послуги на безлімітних тарифних планах швидкість передачі даних збільшується в рамках пакетних МБ.