3G Безліміт 139

Тарифний план «3G Безліміт 139» - безліміт на кожен день для одного або декількох пристроїв (планшета, смартфона, ноутбука). Прискорюйте свій інтернет до 14,7 Мбіт/с (середня швидкість 5 Мбіт/с) з послугою «Турбо швидкість».

Тарифний план

3G Безліміт 139

Вартість підключення 99 грн
Абонентська плата  139 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 Мбіт/с 500 МБ/день
Акція «Подвоєний трафік»    500 МБ/день
Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с Необмежено
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с безкоштовно

Надання постійного  IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

75 грн
Надсилання sms на номери «Інтертелеком» 0,02 грн

 

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.

Акція «Подвоєний трафік»

Оператор «Інтертелеком» надає можливість подвоїти пакетний трафік для максимального використання 3G інтернету. Отримуйте подвійний пакет мегабайт за ціною одного. Акція підключається автоматично новим і діючим абонентам тарифного плану «3G Безліміт 139». Вартість акції - 0 грн.

Пакет бонусних мегабайт надається тільки за умови оплати абонентської плати. Термін використання пакета бонусних МБ - до кінця календарного місяця з моменту активації.

Акція діє з 01.03.15. 

 

Послуга «Турбо швидкість» 

Абонентам, які активували даний тарифний план надається можливість скористатися послугою передачі даних на базі технології EV-DO Rev.А зі швидкістю до 3.1 Мбіт/с. При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних надається за технологією EV-DO Rev.В зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. 

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: АССА, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. 

Вартість активації послуги - 0 грн. 

 

Де підключити тарифний план

Підключення до тарифного плану можливо для фізичних і юридичних осіб на контрактній або безконтрактной основі. Тарифний план доступний для підключення

Тарифний плани «3G Безліміт 139 IT» доступний для активації в коробкових рішеннях:


в стартових пакетах:


Додаткові можливості для тарифного плану


Додаткова інформація

Розрахунковим періодом у тарифному плані вважається період з 01 по останнє число місяця (включно), незалежно від кількості днів у відповідному календарному місяці. Абонентську плату необхідно вносити на особовий рахунок щомісяця до 1 числа кожного місяця. У разі несвоєчасної оплати послуга передачі даних не надається до внесення на особовий рахунок необхідної суми для зняття абонентної плати. У разі несплати послуг протягом 2-х місяців надання послуг припиняється наприкінці третього місяця.

Відновити послуги можливо протягом 24 місяців будь-яким із способів: за телефоном *750, 0945050750 в системі IVR-меню або за допомогою оператора служби підтримки, через веб - сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».

Для абонентів, які підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується в кінці третього місяця з дати останньої абонентської активності. 

 

Перехід на тарифний план «3G Безліміт 139» можливий з будь-яких інтернет-тарифних планів. Вартість переходу - 0 грн з ПДВ.

Перехід з тарифного плану «3G Безліміт 139» можливий на будь-який з інтернет-тарифних планів, доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів можлива в АССА, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Безліміт 139» становить 3 календарних місяці c дати запуску тарифного плану (з 10.11.14).