Додаткова послуга «Безлімітний доступ» дозволяє використовувати мобільний інтернет на смартфоні або комунікаторі не думаючи про трафік та час перебування в мережі всього за 2 грн на добу. Будьте завжди на зв'язку он-лайн, читайте новини, спілкуйтеся з друзями за допомогою інтернет-месенджерів та соціальних мереж - оновлюйте статус, спілкуйтеся з друзями, коментуйте фотографії, надсилайте свої фото та відео безпосередньо з комунікатора. Поєднуйте голосові послуги і мобільний інтернет в одному пристрої за вигідними умовами.

Додаткова послуга «Безлімітний доступ» доступна для активації у всіх тарифних планах обласної, районної та мобільної нумерацій.*

Період доступної активації послуги «Безлімітний доступ»  з 01.03.12 до 30.06.12

 

Додаткова послуга

Безлімітний доступ

Пакетні МБ 
Необмежено
Вартість активації, грн
10
Щоденна абонентська плата, грн
2
Щомісячна абонентська плата за використання послуги, грн 
10

Тарифи наведені в гривнях з урахуванням ПДВ та збору в ПФ.

* За винятком тарифного плану «Весняний»

Активація послуги 

Послугу «Безлімітний доступ» можна активувати за допомогою АССА, або відправивши SMS на номер 0941117500 з текстом «YES», або в Центрах обслуговування абонентів, відділу по роботі з корпоративними клієнтами оператора «Інтертелеком» і в дилерських точках продажів.

Активація послуги можлива одноразово протягом календарного місяця.

Одноразову активація додаткових послуг «Безлімітний доступ» та «Вільний доступ» на одному телефонному номері заборонено. 

Використання послуги

Абонентам, які активували послугу «Безлімітний доступ» надається можливість скористатися послугою передачі даних зі швидкістю до 153 Кбіт/с.

Після активації для користування послугою «Безлімітний доступ» необхідно використовувати таку комбінацію логін «UNLIM», пароль «UNLIM».

Доступ в Інтернет здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу в яку зафіксована абонентська активність. Щоденна абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даній послузі вважається час з 00.00 до 00.00. Якщо початок сесії Інтернет ініційовано з 23.30 а закінчення сесії відбулося в 00.15 в наступну добу щоденна абонплата списується в повному обсязі.

Тарифікація сесії Інтернет здійснюється з округленням до цілої копійки.