Приймай вхідні дзвінки та одержуй за це грошові бонуси!

З Інтертелекомом заробляти гроші можна дуже легко й просто. Більше спілкуватися по телефону із друзями, колегами, родичами. І за це компанія "Інтертелеком" буде нараховувати Вам грошові бонуси (з 10.09.10 по 31.01.11). 

Як почати заробляти з нами? Для цього необхідно приймати дзвінки на свій мобільний номер з кодом 094. Мобільні номери безкоштовно надаються всім абонентам голосових послуг від Інтертелекому. Грошові бонуси нараховуються в тому випадку, якщо прийнятий вами дзвінок зроблений з номерів українських мобільних операторів (крім прямих міських мобільних номерів) або ви відповіли на міжнародний дзвінок. За дзвінки з номерів мережі Інтертелеком і прямих міських номерів всіх операторів зв'язку України бонуси не нараховуються.

 

Кількість вхідних хвилин

Розмір бонуса (тарифікація посекундна)
Перші 30 хвилин на місяць
0,10 грн. за 1хв.
Від 30 хвилин до 500 хвилин на місяць 0,20 грн. за 1 хв.

Понад 500 хвилин бонуси не нараховуються.

 

 

Примітка
Нарахування та активація бонусів відбувається автоматично, два рази на добу (о 8.00 та о 18.00). Жодних додаткових дій від абонента для активації бонусів не вимагається. Бонус обмежений за часом використання - з моменту нарахування до останнього дня наступного календарного місяця. Нараховані бонуси не підлягають зняттю  з особового рахунку в грошовому еквіваленті. Нарахування бонусів за вхідні дзвінки, отримані на номер з кодом 094 відбувається протягом  календарного місяця, а не з дати підключення послуги.


Накопичені бонусні гроші можуть бути використані на такі послуги зв’язку:

1) вихідні дзвінки понад пакету за напрямками:

  • міжнародний зв'язок, дзвінки на 0900 та супутникові системи зв’язку;
  • міжміський зв'язок, дзвінки по області;
  • дзвінки мобільні мережі операторів України, дзвінки на 0800, 0703;
  • дзвінки на місцеві міські номери, дзвінки в мережі Інтертелеком, дзвінки на мобільні номери з кодом 094;

2) відправка SMS на всі напрямки;

3) плата за трафік Інтернет/ПД/WAP, фото на e-mail, сеанс приймання/передачі даних, послуга 3G/3G-Ніч, WAP-контент;

4) передача факсу, приймання факсу.

 


Активація програми

Потрібно відправити SMS зі словом «YES» на безкоштовний номер 0941117778 або оформити заявку на активацію в Центрі продаж та обслуговування абонентів «Інтертелеком» або в АССА.  Вартість активації - 10 грн.

Абонентам, у яких до 10.09.10 була активована пропозиція "Легкі гроші 2010" , а також абонентам ТП "Свобода слова", "Бізнес на зв'язку!", "Бізнес формат 2009", "Новий формат 2009" пропозиція "Легко заробляй!" активується автоматично за 0,00 грн. (за винятком тих абонентів, які відмовилися від користування конвергентним номером).

Бонуси, нараховані за програмою "Легкі грош 2010", зберігаються й можуть бути використані абонентами для оплати послуг зв'язку від компанії "Інтертелеком".

Примітка
При активації програми інші пропозиції по бонусах за вхідні дзвінки припиняють свою дію.


Деактивація програми

Для відмови від участі в програмі  потрібно відправити  SMS зі словом «NO» на безкоштовний  номер 0941117778, або оформити заяву на відмову в Центрі продаж та обслуговування «Інтертелеком» або в АССА.

Примітка
Після відмови від програми абонент може знову активувати дану пропозицію.


Інформація про нараховані бонуси
Інформацію про нараховані за поточний місяць бонуси  по програмі «Легко заробляй» та їх залишок абоненти можуть отримати, відправивши  SMS із символом «?» на безкоштовний  номер 0941117778, або в Центрах продажу та обслуговування абонентів «Інтертелеком».

Програма «Легко заробляй» доступна як для фізичних, так і для юридичних осіб. 

 

Тарифи зазначені у гривнях з урахуванням ПДВ