Відповідай на дзвінки - отримуй Бонуси для спілкування!


Своїм Абонентам оператор «Інтертелеком» пропонує отримати та заробити додаткові бонуси для спілкування.


Головна умова – приймати вхідні дзвінки на мобільний номер з кодом «094».


Комплексна програма «Бонуси для спілкування» складається з трьох пропозицій:
1. Бонус за вхідні
2. Заробляй з «Інтертелеком»
3. Легкі гроші

Примітка:
Абоненти, які підключились до мережі «Інтертелеком» після 15.04.2009, беруть участь виключно в бонусній програмі «Легкі гроші».

Легкі гроші

За кожну секунду вхідного дзвінка на мобільний номер з кодом 094 Абоненту нараховується бонус у розмірі 1 секунди вихідних дзвінків на мережі мобільних операторів України (Life, Київстар, МТС, Beeline) за перші 30 хвилин в поточному місяці. За вхідні дзвінки понад 30 хвилин в поточному місяці нараховується бонус у розмірі 0,30 грн. за кожну хвилину вхідних дзвінків:

Тарифний план

Бонус
Всі тарифні плани

до 30 хвилин: 1 секунда вхідних = 1 секунда вихідних

понад 30 хвилин: 0.30 грн. за 1 хвилину вхідних


Нарахування та активація бонусів відбувається автоматично, два рази на добу (о 8.00 та о 18.00). Жодних додаткових дій від абонента для активації бонусів не вимагається. Нараховані бонуси не підлягають зняттю з особового рахунку в грошовому еквіваленті.

Використання бонусів

Накопичені бонусні гроші (0,30 грн. за хвилину вхідних дзвінків понад 30 хвилин) можуть бути використані на такі послуги зв’язку:

1) вихідні дзвінки понад пакет за напрямками:

  • міжнародний зв'язок, дзвінки на 0900 та супутникові системи зв’язку;
  • міжміський зв'язок, дзвінки по області;
  • дзвінки мобільні мережі операторів України, дзвінки на 0800, 0703;
  • дзвінки на місцеві міські номери, дзвінки в мережі Інтертелеком, дзвінки на мобільні номери з кодом 094;

2) відправка SMS на всі напрямки;

3) плата за трафік Інтернет/ПД/WAP, фото на e-mail, сеанс приймання/передачі даних, послуга 3G/3G-Ніч,

4) передача факсу, приймання факсу.

Порядок витрачання бонусів

Якщо на особовому рахунку абонента вже є голосові або грошові бонуси, тарифікація вихідних дзвінків проводиться в такому порядку - першими використовуються передплачені пакетні хвилини з телефонного номеру; далі голосові бонуси з телефонного номеру; далі грошові бонуси з телефонного номеру, а потім грошові бонуси з особового рахунку.

Але, при наявності пакетних хвилин «на мобільних операторів і міські номери по Україні» в тарифному плані, бонус «Легкі гроші» витрачається в першу чергу.


Активація програми

При підключенні до мережі «Інтертелеком» з 15.04.2009 по 31.12.2009 всі нові Абоненти голосових тарифних планів автоматично стають учасниками програми «Легкі гроші».
Абонентам, що підключилися до 15.04.2009, для участі в програмі «Легкі гроші» потрібно відправити SMS зі словом «YES» на короткий номер 7777 або оформити заявку на активацію в Центрі продаж та обслуговування абонентів «Інтертелеком».

Примітка
При активації програми «Легкі гроші» інші пропозиції комплексної програми «Бонуси для спілкування» припиняють свою дію.


Деактивація програми

Для відмови від участі в програмі «Легкі гроші» потрібно відправити SMS зі словом «NO» на безкоштовний короткий номер 7777, або оформити заяву на відмову в Центрі продаж та обслуговування «Інтертелеком».

Примітка
Після відмови від програми «Легкі гроші» абонент може знову активувати лише дану пропозицію комплексної програми «Бонуси для спілкування» на загальних умовах, інші бонусні програми абонентам для активації недоступні.
В найближчий час активувати/деактивувати програму «Легкі гроші» можна буде також за допомогою системи самообслуговування абонентів (АССА) Інтертелеком, про що буде повідомлено на сайті компанії www.intertelecom.ua


Інформація про нараховані бонуси
Інформацію про нараховані за поточний місяць бонуси по програмі «Легкі гроші» та їх залишок абоненти можуть отримати, відправивши SMS із символом «?» на безкоштовний короткий номер 7777, або в Центрах продажу та обслуговування абонентів «Інтертелеком».

Програма «Легкі гроші» доступна як для фізичних, так і для юридичних осіб та діє до 31.12.2009 року.


Бонус за вхідні


Абоненти, які підключились до мережі «Інтертелеком» до 15.04.2009 року, автоматично ставали учасниками програми «Бонус за вхідні».


За кожну хвилину вхідного дзвінка на мобільний номер з кодом 094 Абоненту нараховується:

Тарифний план

Бонус
Місцевий місто/Місцевий область 0.10 грн перші 20 хвилин, 0.20 грн - понад 20 хвилин
Інші тарифні плани 0.20 грн

Умови нарахування бонусів діють до 31.12.2009 року.

Активовані бонуси можуть бути використані на всі види послуг зв’язку тарифного плану, крім платних довідкових служб, послуги тимчасового припинення, оплати абонентського обладнання.

Активація нарахованих бонусів може бути здійснена за допомогою автоінформатора *11 (меню бонусів 0-7).Нараховані не активовані бонуси не згоряють при переході в наступний місяць і можуть бути активовані в будь-який момент за бажанням абонента.

Активовані бонуси не мають обмеження по терміну використання.

Інформацію про нараховані бонуси можна дізнатися за номером автоінформатора *11 (меню бонусів 0-7) або в Call-центрі *750 (0 94 50 50 750), а також в Автоматизованій системі самообслуговування абонентів ТОВ «Інтертелеком».

Заробляй з «Інтертелеком»!


Абоненти, які підключились до мережі «Інтертелеком» в період з 01.10.2008 по 31.10.2008 та з 01.12.2008 по 31.12.2008 автоматично ставали учасниками програми «Заробляй з «Інтертелеком».


За кожну хвилину вхідного дзвінка на мобільний номер з кодом 094 Абоненту нараховується:

Тарифний план

Бонус
Всі тарифні плани0.50 грн перші 20 хвилин, 0.10 грн - понад 20 хвилин

Умови нарахування бонусів діють до 31.12.2009

Активовані бонуси можуть бути використані на всі види послуг зв’язку тарифного плану, крім платних довідкових служб, послуги тимчасового припинення, оплати абонентського обладнання.

Нараховани бонуси не згоряють та переходять в наступний місяць і можуть бути активовані в будь-який момент. Активація нарахованих бонусів може бути здійснена за допомогою авто інформатора *11 (меню бонусів 0-7).

Інформацію про нараховані бонуси можна дізнатися за номером авто інформатора *11 (меню бонусів 0-7) або в Call-центрі *750 (0 94 50 50 750), а також в Автоматизованій системі самообслуговування абонентів (АССА) на сайті компанії www.intertelecom.ua