Звикайте спілкуватися довго і вигідно.

Оператор «Інтертелеком» пропонує додаткову послугу «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень» для всіх голосових абонентів прямої обласної та районної нумерацій.

Додатково до прямого міського номеру, безкоштовних дзвінків усередині мережі, пакетним хвилинам на місцеві дзвінки абоненти отримують нову перевагу - вигідні тарифи для дзвінків на номери мобільних операторів України.

Як активувати послугу

Замовити послугу «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень» можна відправивши SMS на номер на 094 111 64 61, в автоматичній системі самообслуговування абонентів (АССА), а також у Центрах обслуговування абонентів і в дилерських точках продажу.

Вартість активації послуги «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень» становить 25 грн з ПДВ.

Акція активується один раз протягом календарного місяця.

Послуга доступна для активації з 06.09.2011 по 31.10.2011 для всіх абонентів комерційних і корпоративних голосових тарифних планів прямої нумерації.

Пакетні хвилини нараховуються на 30 днів з моменту активації. Після закінчення даного періоду невикористані хвилини анулюються.

Абонентам, які використовують тарифні плани з включеними пакетними хвилинами на номери мобільних операторів зв'язку України, бонусні хвилини за умовами акції «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень» активуються після вичерпання пакетних хвилин в рамках тарифного плану.

При замовленні додаткових послуг «Зміна власника» і «Зміна тарифного плану» активовані бонусні хвилини анулюються.

Абоненти, у яких активована послуга «Дружній оператор» також можуть взяти участь в акції «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень». При цьому дія послуги «Дружній оператор» зупиняється до моменту закінчення дії акції «100 хвилин на мобільних операторів за 25 гривень». Після закінчення дії даної акції додаткова послуга «Дружній оператор» активується автоматично.