Підключайте друзів до «Інтертелеком» і заощаджуйте на оплаті за інтернет-послуги. Запропонуйте друзям підключити домашній інтернет від «Інтертелеком» і отримаєте за це грошові бонуси на рахунок.

Безпроводовий домашній інтернет - це відмінне рішення для організації інтернет-доступу, коли відсутня технічна можливість організації проводового інтернету.

Абонентам доступні безлімітні тарифні плани на гарантованої швидкості від 1 до 5 Мбіт/с, комплексне обслуговування (тестування, підключення, налаштування і установка обладнання) та вигідні акції при підключенні. 

Умови акції

1. Новий абонент, який підключив «Домашній інтернет» з 01.06.15 по 31.01.16, вказує в Системі самообслуговування (розділ "Утіліти") номер друга, абонента «Інтертелеком», який рекомендував підключитися до оператора. Бонус другу можна активувати протягом 30 днів з моменту підключення.

2. Існуючий абонент «Інтертелеком», номер якого вказав дргу в Системі самообслуговування, отримує бонус на рахунок. Розмір бонусу залежить від тарифного плану, на який підключився новий абонент:

Тарифний план  1 Мбіт 2 Мбіт
3 Мбіт
5 Мбіт
Регіональний 1
99 149 199 249
Регіональний 2
79 129 179 219
Регіональний 3
59 99 139 179

 

Детальніше про акцію

Регіон 1: Кіровоградська, Чернігівська, Вінницька (за винятком Тульчинського району), Дніпропетровська, Житомирська, Київ та Київська області, Луганська, Миколаївська, Сумська, Херсонська, Хмельницька (за винятком Шепетівського, Ізяславського та Славутського району), Черкаська, Чернігівська області.

Регіон 2: Донецька, Запорізька, Харківська, Полтавська, Івано-Франківська (Коломийський і Косівський райони), Закарпатська області.

Регіон 3: Волинська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Вінницька (тільки Тульчинський р-н), Хмельницька (тільки Шепетівський, Ізяславський і Славутський р-ни), Одеська, Івано-Франківська (за винятком Коломийського і Косівського районів).

Бонус на рахунок може бути активований існуючим абонентам «Інтертелеком», які обслуговуються на тарифних планах «Домашній інтернет 512 Кбіт, 1-5 Мбіт» (за винятком корпоративних тарифних планів).

Нарахування бонусів одному абоненту можливо не більше трьох разів протягом всього терміну дії акції.

Використовувати бонуси можна протягом 30 днів після нарахування. Бонуси витрачаються на абонентську плату за тарифним планом.

 

Участь в акції доступна тільки для фізичних осіб.

Термін проведення акція «Підключай друзів» - з 01.06.15 по 31.01.16