Мікровиклик

Немає грошей на рахунку, але потрібно терміново здійснити дзвінок? Скористайтеся новою послугою від Інтертелеком - "Мікровизов".

    


Послуга "Мікровиклик" спеціально розроблена для абонентів, у яких відсутні кошти на рахунку і немає можливості поповнити баланс, але в той же час потрібно терміново здійснити дзвінок.
З послугою "Мікровиклик", абоненти навіть за умови відсутності коштів на рахунку, можуть здійснити короткий виклик, без можливості голосового зв'язку.
Виклик робиться короткий, щоб абонент не встиг відповісти, але цього достатньо, щоб у абонента висвітився пропущений дзвінок і він зміг передзвонити абоненту.

Вартість послуги


Можливість здійснити короткий виклик на мобільний номер

0 грн


Як активувати

Щоб скористатися послугою "Мікровиклик", абоненту перед набором викликається мобільного номера, потрібно поставити префікс «* 33».


Наприклад:

1.Абонент 048 ХХХ ХХ ХХ хоче здійснити мікровиклик з бажанням отримати зворотній виклик на номер 067 ХХХ ХХ ХХ. Він набирає комбінацію *33067 ХХХ ХХ ХХ.

3. Абонента перенаправляє на SIP лінію і здійснюється обрив дзвінка.

4. SIP сервер пролонгує самостійно дзвінок і абонент 067 ХХХ ХХ ХХ отримує недовгий виклик від номера 048 ХХХ ХХ ХХ.

* Послуга "Мікровиклик" діє для всіх голосових абонентів: Нова послуга від Інтертелеком безкоштовна і діє для всіх голосових абонентів. На даний момент вона запущена в тестовому режимі.