Постійна IP-адреса

Будь-якому комп'ютеру, підключеному до мережі Інтернет, обов'язково повинна бути присвоєна унікальна (в глобальному сенсі) цифрова комбінація, яка називається IP-адресою. Це дозволяє різним програмам, що функціонують в мережі, працювати один з одним, забезпечуючи єдиний інформаційний простір.

    
Підключити


Що таке IP-адреса?

Будь-якому комп'ютеру, підключеному до мережі Інтернет, обов'язково повинна бути присвоєна унікальна (в глобальному сенсі) цифрова комбінація, яка називається IP-адресою (скорочення від англ. Internet Protocol Address). Це дозволяє різним програмам, що функціонують в мережі, працювати один з одним, забезпечуючи єдиний інформаційний простір.

У чому відмінність між динамічною і постійною IP-адресою.

Принцип видачі динамічних IP-адрес такий, що, видана адреса буде закріплена за користувачем до тих пір, поки він знаходиться в он-лайн з'єднанні з сервером. Якщо користувач вийде з мережі Інтернет і ввійде знову, то його комп'ютеру буде присвоєно вже нову IP-адресу. Постійна ж IP не змінюється, її ще називають статичною.

Оскільки мережа Інтернет зростає дуже швидко, а простір адрес обмежений, IP-адреси використовуються дуже економно, і на даний час, як правило, для роботи користувачів використовується схема з тимчасовими динамічними (на сеанс) IP-адресами.

Для чого потрібна постійна IP-адреса.


Перш за все, для того, щоб до потрібного комп'ютера можна було отримати доступ з мережі Інтернет. Тобто, якщо будь-які з комп'ютерів містять ресурси, які повинні бути доступні з мережі (WWW-сервер, FTP-сервер, бази даних, тощо). Також, постійну IP-адресу можна використовувати для створення стабільного захищеного з'єднання для обміну інформацією в VPN, FIREWALL та ін.

Переваги використання постійної IP-адреси

• Забезпечується безпечний доступ до закритих ресурсів;
• Можливість організації WEB-серверів, поштових та інших серверів на домашньому або офісному комп'ютері;
• Можливість організації розподілених корпоративних мереж з віддаленим доступом до них через Інтернет;
• Можливість звертатися до інформаційних ресурсів з обмеженим доступом, де користувач ідентифікується за IP-адресою (корпоративні мережі та поштові сервери).

Вартість послуги
Оплата за дану послугу нараховується щомісячно - 75 грн
Як замовити