Факс

Послуга дозволяє підключити факсимільний апарат, який працює через аналогові мережі до вашого бездротового телефону для прийому та передачі факсимільних повідомлень.

    
Підключити


Послуга дозволяє підключити факсимільний апарат, який працює через аналогові мережі до вашого бездротового телефону для прийому та передачі факсимільних повідомлень (за умови, що ваш термінал обладнаний факс-платою, див. специфікацію терміналу) або отримувати та відправляти факсимільні повідомлення з використанням стільникового телефону, підключеного до комп’ютера.

Як активувати послугу «Передача факсу»

Для активації даної послуги необхідно перевести ваш термінал у режим роботи з факсом. Для цього необхідно виконати відповідні інструкції щодо настройки терміналу на прийом/передачу факсу, які викладені в інструкції з експлуатації вашого терміналу.

Як користуватися послугою «Передача факсу»

Для використання аналогового факсу необхідне наступне обладнання:
1. Аналоговий факсимільний апарат.
2. Абонентський термінал стандарту CDMA з роз’ємом RJ11, який підтримує роботу аналогового факсу (тобто такий, що має спеціальне апаратне забезпечення). Деякі моделі апаратів потребують встановлення спеціальної факсимільної плати.
3. Кабель RJ11 plug_plug для підключення факсимільного апарату до абонентського терміналу.

Для використання цифрового факсу необхідне наступне обладнання:
1. Персональний комп’ютер (зі спеціальним програмним забезпеченням для підтримки режиму «факс», наприклад, програма WinFax).
2. Абонентський термінал стандарту CDMA, який підтримує режим комутованої передачі даних.
3. Кабель для з’єднання абонентського терміналу з СОМ-портом (інтерфейс RS232) або портом USB(інтерфейс USB1/USB2) персонального комп’ютера. Для підключення телефону за допомогою USB кабелю обов’язкова наявність встановленого на персональному комп’ютері драйверу USB порту.

Вартість послуги

Тарифікація послуги залежить від тарифного плану, у якому обслуговується абонент.

Як активувати

  • в Особистому кабінеті;
  • в Центрах обслуговування абонентів;