Тестуй швидкість - покращуй якість мережі!

Ми як лідер мобільного 3G інтернету в Україні, продовжуємо вдосконалювати якість послуг третього покоління.

З метою контролю якості швидкості 3G інтернету в будь-якій точці України, ми запустили онлайн-сервіс «Інтертелеком-Speedtest».

Вимірюйте щодня швидкість свого інтернет-з'єднання. Звіти про тестування будуть автоматично відправлятися в службу контролю якості мережі. Результати кожного тесту аналізуються і безпосередньо впливають на розвиток покриття 3G мережі «Інтертелеком».

Тестуйте щодня швидкість 3G підключення і отримуйте бонусний трафік до 1500 МБ на місяць!

Як взяти участь у програмі:

 

 
 
  ТЕСТУЙ ШВИДКІСТЬ   ОТРИМУЙ БОНУС   ВИКОРИСТОВУЙ БІЛЬШЕ
ТРАФІКУ

 

test-skorosti-ua.PNG

 

Умови програми

При кожному першому замірюванні швидкості протягом доби вам буде нараховано бонус — 50 МБ. За наступні виміри швидкості в цей же день бонус не нараховується.

Ще більше музики, відео та спілкування в режимі онлайн з найшвидшим 3G інтернетом до 14,7 Мбіт/с! Будьте на зв'язку там, де вам зручно, без прив'язки до стаціонарних точок доступу Wi-Fi на найширшій території покриття 3G в Україні.

Акція діє з 6.04.2015 по 30.11.2016 для всіх абонентів "Інтертелеком".

Сервіс призначений для тестування передачі даних на ПК або ноутбуці. З мобільних пристроїв може спостерігатися некоректна робота послуги. Також сервіс не працює при підключених послугах «Батьківський контроль», «Батьківський контроль-соціальні мережі», «Батьківський контроль з гнучким управлінням», «Бізнес контроль».


Використання бонусних МБ

Бонусні мегабайти витрачаються після вичерпання пакетного трафіку. Термін використання бонусів — 30 календарних днів з моменту нарахування. Після закінчення даного періоду бонусні МБ анулюються.