Підключення до тарифного плану не проводиться з 01.10.14.

Тарифний план

3G Старт

Вартість підключення 99 грн
Щомісячна абонентська плата 0 грн
Обсяг пакетних вхід./вихід. МБ, щомісяця 0
Вартість 1 МБ вхід./результат. трафіку 0,09 грн

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

10 грн/місяць

Надання постійного IP адреси, щомісяця
(при підключенні на контрактній основі)

50 грн
Відправка sms на номери «Інтертелеком»
0,02

Тарифікація проводиться в гривнях з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


Послуга «Турбо швидкість»

При активації послуги «Турбо швидкість» послуга передачі даних у тарифному плані та додаткових послугах з пакетними МБ у разі їх активації надається за технологією EV-DO Rev.B зі швидкістю до 14.7 Мбіт/с. Для використання інтернет доступу в режимі Турбо необхідно придбати 3G модем або Wi-Fi роутер з підтримкою Rev.В.

Послугу «Турбо швидкість» можна активувати будь-яким із способів: в Особистому кабінеті, у Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Послуга активується одноразово протягом календарного місяця. Вартість активації послуги - 0 грн.

Додаткові можливості для тарифних планів

  • 3G інтернет в нічний час доби: інтернет доступ за найвигіднішими тарифами - послуга «3G Нічний безліміт».
  • Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Додаткова інформація

В даному тарифному плані для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (або плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/ вихідний трафік, платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні SMS повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» протягом трьох календарних місяців підряд надання послуг призупиняється, при цьому всі нараховані бонуси анулюються.

Поновити послуги можливо упродовж 24 місяців. Поновити користування послугами можна будь-яким із способів: за телефонами *750, 0945050750 в системі IVR або з допомогою оператора служби підтримки; через web-сторінку відновлення при підключенні до мережі Інтернет через обладнання з телефонним номером або цифровим ідентифікатором, який відновлюється; в ЦОА або дилерів «Інтертелеком».
Для абонентів, що підключились на акційних умовах з підписанням ДУ, при відсутності абонентської активності номер деактивується наприкінці третього місяця з дати останньої абонентської активності.

Мінімальний термін дії тарифного плану «3G Старт» становить 3 календарні місяці c дати запуску тарифного плану (з 01.03.13).

Перехід з тарифного плану «3G Старт» можливий на будь-який з комерційних інтернет тарифних планів доступних для підключення на загальних умовах.

Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.