Оператор «Інтертелеком» на честь свого 12-річчя надає яскраві весняні пропозиції для своїх абонентів. В період з 15 по 17 березня для нових та існуючих абонентів проводиться акція «Подарунки від Інтертелеком» у рамках якої, діють спеціальні вигідні умови для активації зручних додаткових послуг і знижки на підключення.

Подарунки при підключенні

Підключення за 1 гривню

Підключайте вигідні тарифні плани для використання мобільного 3G інтернету всього за 1 грн - Гіга-День 100, Гіга-День 150, 3G старт 30, 3G старт 60, Турбо-День 150, Турбо-День 100, Турбо-День 200, Дитячий 3G інтернет або лінійку тарифів 3G Бізнес.

Інтертелеком пропонує абонентам кращі тарифні рішення на ринку безпровідного інтернету для постійного використання інтернет доступу з щоденним або щомісячним об'ємом інтернет трафіку на швидкості до 3,1 мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G в Україні і найшвидший інтернет доступ на швидкості передачі даних до 14,7 Мбіт/с.

В акції можуть взяти участь всі абоненти, які підключаються до вигідних тарифних пропозицій і не беруть участь в інших акціях при підключенні.

Подарунки для використання мобільного інтернету 3G

1000 МБ в подарунок

Будьте онлайн як можна довше, радуйте себе яскравими картинками, цікавим відео, улюбленою музикою і постійним спілкуванням з друзями з мобільним 3G інтернетом на швидкості до 3,1 Мбіт/с на найширшій зоні покриття 3G.

В рамках акції «Подарунки від Інтертелеком» з 15.03.13 за 17.03.13 всім абонентам обласної, районної та віртуальної нумерацій надається можливість активувати 1000 бонусних мегабайт в подарунок і використовувати їх для інтернет доступу на будь-якому пристрої.

Детальніше

Для активації бонусних мегабайт абонент може відправити SMS з текстом «YES» на номер 0941117513 або активувати «1000 мегабайт» в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів і у дилерів оператора «Інтертелеком».

Термін активації акції «1000 мегабайт в подарунок» з 15.03.13 за 17.03.13 включно.

Термін використання бонусних мегабайт - 30 календарних днів з моменту активації акції. Після закінчення цього періоду нараховані бонусні мегабайти анулюються.

«Вільна Ніч зі знижкою» 50 %

30 000 МБ трафіку для використання на швидкості до 3,1 Мбіт/с у нічний час доби (від 0.00 до 8.00) зі знижкою 50%. Зручна послуга для абонентів, які можуть використовувати можливості мобільного доступу в інтернет нічний час доби для завантаження файлів і важкого контенту.

Вартість активації акційної послуги «Вільна Ніч зі знижкою» становить 22,50 грн. з ПДВ. Обсяг передплачених вхід./результат. МБ - 30 000 МБ

Активувати додаткову послуг можна, відправивши SMS на номери 0941117545, з текстом «50», а також в Особистий кабінет, Центрах обслуговування абонентів або дилерських точках продажів. Активація послуги можлива одноразово для одного абонентського номера.

Детальніше

Активація додаткової послуги доступна для абонентів, які обслуговуються на комерційних тарифних планах за винятком тарифних планів: «Вільный доступ (ІТ)», «Вільный доступ+ (ІТ)», «Супер Необмежений (ІТ)», «Супер Необмежений+ (ІТ)», «3G Турбо (ІТ)», «3G Турбо старт (ІТ)», «3G Турбо Вільний доступ (ІТ)», «3G Адреналін» з активованими додатковими послугами «Адреналін Необмежений», «Адреналін Небмежений +», «Адреналін Необмежена Ніч», «Доступний безліміт», «ReVolution Необмежений», тарифних планів з активованою послугою «3G Турбо Прискорюйся.» Для виходу в мережу інтернет використовується логін і пароль з базових умов використання послуги інтернет доступу в тарифному плані. У разі якщо у тарифному плані абонента передбачено пакетні МБ за умови замовлення даних додаткових послуг пакетні МБ тарифного плану використовуються з 08.00 до 23:59:59. Термін дії додаткової послуги «Вільна Ніч зі знижкою» 30 календарних днів з моменту активації послуги.