Підключення до тарифних планів можливо при покупці і активації коробкових рішень в інтернет-супермаркеті «Розетка» з 18 жовтня 2016 р.

Тарифний план 3G Безліміт XL Розетка ІТ
Вартість підключення 50 грн
Абонентська плата 210 грн/місяць
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с 3000 МБ/день
Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с необмежено
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с 0 грнТарифний план Безлімітний мега день ІТ Розетка
Вартість підключення 50 грн
Абонентська плата 5 грн/день
Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с 1500 МБ/день
Трафік понад пакету на швидкості до 128 Кбіт/с необмежено
Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с 0 грн

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються. Пакетні МБ нараховуються кожну добу. Добою в тарифному плані вважається час з 00:00 до 23:59 за Київським часом. Невикористані МБ на наступну добу не переносяться.


Додаткові можливості для тарифного плану

- Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».


Зміна тарифних планів

Перехід на тарифні плани «3G Безліміт XL Розетка ІТ» і «Безлімітний мега день ІТ Розетка» не надається. Перехід з тарифних планів можливий на будь-який тарифний план, доступний для активації в коробкових рішеннях. Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.

Додаткова інформація

У тарифному плані «Безлімітний мега день ІТ Розетка» для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» послуги призупиняються. Детальніше про умови.

Доступ в інтернет у тарифному плані здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в якому зафіксована абонентська активність. Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00:00 до 23:59 за Київським часом.