Підключення до тарифного плану можливе при покупці і активації коробкових рішень в інтернет-магазині «Алло» в період з 15 травня по 31 жовтня 2017 р.

Тарифний план
Без обмежень IT

Вартість підключення

0 грн

Абонентська плата

9грн/день

Пакетні МБ на швидкості до 3,1 або до 14,7 Мбіт/с

безліміт

Перший день користування інтернетом (дата підключення до Інтертелеком)

0 грн

Послуга «Турбо швидкість» для підвищення швидкості до 14,7 Мбіт/с

0 грн

Тарифи вказані в грн. з урахуванням ПДВ. Тарифікація сесій Інтернет відбувається з точністю до 1 КБ з округленням до цілої копійки. Сесії до 512 байт не тарифікуються.


Додаткові можливості для тарифного плану

- 3G інтернет в нічний час доби: інтернет доступ за найвигіднішими тарифами - послуга « 3G Нічний безліміт».

- Щомісячні бонуси на рахунок на послуги зв'язку та активації додаткових послуг за програмою лояльності «Найкраще спілкування».

Зміна тарифного плану

Перехід на тарифний план «Без обмежень IT» не надається. Перехід з тарифного плану можливий на будь-який тарифний план, доступний для активації в коробкових рішеннях на загальних умовах. Зміна тарифних планів доступна в Особистому кабінеті, в Центрах обслуговування абонентів або дилерів оператора.


Додаткова інформація

У тарифному плані «Без обмежень IT» для підтримки особового рахунку в активному стані необхідно проявляти «Абонентську активність».

«Абонентська активність» - сплата абонентської плати (плати за користування послугами) відмінна від «0» грн. з особового рахунку або бонусів абонента; платний вхідний/вихідний трафік; платні вхідні/вихідні дзвінки, або платні sms повідомлення.

При відсутності «Абонентської активності» послуги призупиняються. Детальніше про умови.

Доступ в інтернет у тарифному плані здійснюється за умови погашення абонентської плати за добу, в якому зафіксована абонентська активність. Абонентська плата знімається тільки за умови споживання послуг протягом доби. Добою в даному тарифному плані вважається час з 00:00 до 23:59 за Київським часом.